Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
SMK Jedynka
Nazwa ośrodka: 
Sala Ratuszowa Pałacu Kultury i Nauki
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
pl. Defilad 1
Dni wystawy: 
12 i 13 września 2009

 

SMK Jedynka - Warszawa, 12 i 13 września 2009 r.
 
Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 2
Ireneusz Pruchniak
Sebastian Pruchniak
 
1 m EC Amareoth Forest Eyes*PL, DSM n 09 EX1, HP, BIV, NOM EX1, HP, BIV, NOM, BIS, BOB 3 D. & D. Biskupskie
11 f Celine Zielone Migdały*PL a 09 EX1 EX1 M. & D. Terpiłowscy
12 m Modi z Krainy Asgardu*PL n 09 EX1 EX2 M. Kudra
12 m Boogy'Star Groove Armada*PL n 03 --- EX1 M. Borkowska
12 f Boogy'Oogie Groove Armada*PL n 03 EX1 --- K. Kaliciński
GRUPA 3
Sebastian Pruchniak
Svietlana Stoliarova
 
5 m IC Fafnir Gaissa*PL n 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB W. Borzęcka
8 m PR Christian Dior Chaton Roux*PL a 23 EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM, BIS O. & Ł. Kowalczyk
12 f Boogy'2Nite Groove Armada*PL n 22 EX1, NOM EX1, NOM K. Kaliciński
15 f Zafirah Vittoria Agpamis*PL a 22     A. Krych
GRUPA 4
Ireneusz Pruchniak
Kveta Mahelkova
 
1 f EC Lara Leśny Łowca*PL, DM, DSM n 09 23 EX1, HP EX1, HP, BIV, NOM M. Kudra
4 m GIP PL*Atlas Eric Clapton n 09 23 EX1, CAPS, NOM, BOS EX1, CAPS, NOM W. Borzęcka
7 f CH Charlotte Maggot*PL n 09 23 EX1, CACIB, BIV, NOM, BOS --- M. Ferenc
9 m Cliffhanger Maggot*PL a 09 23 EX1, CAC --- M. Ferenc
10/8 f Zuleyka z Talgardu Agpamis*PL n 09 23 EX1, CAP, NOM, BIS EX1, CAPIB, NOM M. Podbielska
11 m Bob Kelso Agpamis*PL n 03 23 EX1 EX2 K. Bińkowska
11 m FIN*Fluffytail's Under Pressure n 09 22 ABS ABS K. & S. Ihalainen
11 m Bonho Kiyo'Kag*PL a 09 23 EX2 EX1 M. Bartoszewska
11 f Cyrilla Leśne Marzenie*PL n 09 22 EX1 EX1 K. Rogala & G. Szymanowska
12 m S*Garpriket's Tigger n 09 22 --- EX1, NOM, BIS J. Ziemińska-Walter
12 m Jacob Uroczysko*PL n 09 23 EX1, BIV EX2 A. Kubień
17 f EP/EC Oshina Bo Gatta*PL, DSM n 09 23 --- 1, NOM, BIS A. Zaleska
GRUPA 5
Svietlana Stoliarova
Steven L. Jones
 
9/7 f Amila Beldirka*PL f EX1, CAC EX1, CACIB K. Rogala
GRUPA 6
Steven L. Jones
Ireneusz Pruchniak
 
5 f IC Crazy Demon Lasu*PL f 03 EX2 --- I. & M. Kijanowscy
5 f IC Brigitte Słodki Urwis*PL f 09 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, BIV K. Rogala
9 f Olett Aniro*PL f 03 --- EX1, CAC M. Dziemidowicz
11 m Chester Zielone Migdały*PL e 09 EX1 EX1 M. & D. Terpiłowscy
11 f Fiorella Duch Północy*PL f 09 EX2 EX2 K. Szymczyk
11 f Bia Igmu Kiyo'Kag*PL f 09 23 EX1, BIV, NOM EX1 M. Bartoszewska
12 m Annio Chat Nordhouse*PL e 09 23 EX1, NOM EX1 O. & Ł. Kowalczyk
GRUPA 7
Ireneusz Pruchniak
Sebastian Pruchniak
 
7 f Rani Duszek Lasu*PL fs 23 --- EX1, CACIB I. & M. Kijanowscy
11 m Thunder Duszek Lasu*PL ns 23 EX1, BIV EX1 K. Rogala
11 f Dulka Zielone Migdały*PL fs 22 EX1 EX1, BIV I. & M. Kijanowscy
11 f Hera Kotonland*PL gs 23 --- EX2 M. Szatkowska
12 m Cole Porter Agpamis*PL as EX1 EX1, NOM A. Łodzińska
15 m PR Jimmy Squarefoot Dwa Susy*PL ds 23     A. Krych
GRUPA 8
Kveta Mahelkova
Svietlana Stoliarova
 
7 m Dario Dot Maggot*PL ns 09 24 EX1, CACIB, BIV --- M. Ferenc
9 m Kai Dwa Susy*PL ds 09 22 EX1, CAC EX1, CAC, BIV M. Podbielska
9 f Angelina Jolie Agpamis*PL ns 09 ABS --- M. Grotowska
9/7 f S*Rockringen's Kaila Kee Kaila ako ns 03 24 EX1, CAC EX1, CACIB M. Skotarczyk
9 f Famous Chaton Roux*PL fs 03 22 ABS ABS E. & R. Brzeziccy
10 f Coco Dobry Duch*PL fs 09 23 EX1, CAP, NOM EX1, CAP, NOM, BOS D. Załuska
11 m Wazari Zwycięzca Troli*PL ns 09 22 --- EX1 M. Pamfil
12 f Claudia Cardinale Agpamis*PL ns 09 --- EX1 A. Łodzińska
GRUPA 9
 
Steven L. Jones
 
10 m Boston Puszyte Koty*PL w --- EX1, CAP, NOM J. Ziemińska-Walter
MIOTY
Svietlana Stoliarova
Steven L. Jones
 
16   "B" Groove Armada*PL 1, NOM 1, NOM, BIS K. Kaliciński

 

Powrót na początek strony