Opole, 2004.03

Miasto: 
Opole
Dni wystawy: 
6 i 7 marca 2004

 

OPOLE, 6.03.
GRUPA 2
12 Nikolas Zwycięzca Trolli*PL n 09 EX1 Zofia i Adrianna Mitręga
GRUPA 4
7 Tuna Makaranta*PL n 0923 EX1, CACIB, NOM, BIS, BOBII Danuta Kortus
11 Issi-Jim Duszek Lasu*PL n 0921 EX1 Marzena Kobzan
GRUPA 5
9 Fererro Aniro*PL d 23 EX1, CAC, NOM, BOS Anna Bociańska i Rafał Lewandowski
9 Emmylou av Stafjord f 22 EX1, CAC Grażyna Poniewierska
GRUPA 6
1 Biafra U'Lidy*PL f 09 EX1,HP, BIV Lidia Baesler
3 Gunilla Grip Zwycięzca Trolli*PL g 0923 EX1, CACE Leszka Szpineter
4 Ancora Aniro*PL d 0923 EX1, CAPE, NOM, BIS Anna Bociańska
5 Gimli Zwycięzca Trolli*PL e 09 EX1,CACIB Agata Malaga
5 Narcyz Karodok*PL d 0922 EX2 Katarzyna Pietz
5 Paola Karodok*PL f 0923 EX1, CAGIB Danuta Kortus
5 Escada Aniro*PL f09 EX2 Tomasz Zabielski
9 Festa Orloffa De Kaaba*PL f 0923 EX1, CAC Dorota Biskupska
12 Bifrida Dajatera*PL f 09 EX1 Dorota Kanafa
GRUPA 7
7 Bafi Aniro*PL ds 23 EX1, CACIB Dajana Biernat
9 Jege U'Lidy*PL ds 23 EX2 Tomasz zabielski
9 Joshua U'Lidy*PL ns 23 EX1, CAC, BIV, NOM Grażyna Poniewierska
9 Arissa Dajatera*PL fs EX2 Dajana Biernat
9 Inga U'Lidy*PL fs 22 EX1, CAC Żaneta Kapitan
GRUPA 8
5 Basti Aniro*PL ds 0924 EX1, CAGCIB, NOM Anna Bociańska
7 Aragon Yaola*PL ns 0922 EX1, CACIB, BIV Grzegorz Bury
7 Ingrid U'Lidy*PL fs 09 EX1, CACIB Katarzyna Pietz
10 Jankes U'Lidy*PL ns 0923 EX1, CAP, NOM Magdalena Ptrykiejew
OPOLE, 7.03
GRUPA 1
8 Dyzio Psotnik*PL n EX1, CAPIB, NOM Eliza Seemann
GRUPA 4
3 Afjord's Cyrano n 0923 EX1, CACE, BIV, NOM, BIS, BOBII Roman Grabara
7 Harry P. Duszek Lasu n 0922 EX1, CACIB Barbara i Wojciech Latos
7 Tuna Makaranta*PL n 0923 EX1, CACIB Danuta Kortus
GRUPA 5
9 Fererro Aniro*PL d 23 EX1, CAC Anna Bociańska i Rafał Lewandowski
9 Emmylou av Stafjord f 22 EX1, CAC Grażyna Poniewierska
GRUPA 6
1 Biafra U'Lidy*PL f 09 EX1,HP Lidia Baesler
3 Gunilla Grip Zwycięzca Trolli*PL g 0923 EX1, CACE Leszka Szpineter
4 Ancora Aniro*PL d 0923 EX1, CAPE, NOM, BOS Anna Bociańska
5 Gimli Zwycięzca Trolli*PL e 09 EX2 Agata Malaga
5 Narcyz Karodok*PL d 0922 EX1, CAGCIB Katarzyna Pietz
5 Paola Karodok*PL f 0923 EX1, CAGIB, BIV, NOM Danuta Kortus
5 Escada Aniro*PL f 09 EX2 Tomasz Zabielski
9 Festa Orloffa De Kaaba*PL f 0923 EX1, CAC Dorota Biskupska
GRUPA 7
7 Inga U'Lidy*PL fs 22 EX1, CACIB Żaneta Kapitan
9 Jege U'Lidy*PL ds 23 EX2 Tomasz zabielski
9 Joshua U'Lidy*PL ns 23 EX1, CAC, BIV Grażyna Poniewierska
9 Arissa Dajatera*PL fs EX1, CAC Dajana Biernat
9 Kitana U'Lidy*PL fs 22 EX2 Katarzyna Marecka
GRUPA 8
5 Basti Aniro*PL ds 0924 EX1, CAGCIB, BIV, NOM Anna Bociańska
7 Aragon Yaola*PL ns 0922 EX1, CACIB Grzegorz Bury
7 Ingrid U'Lidy*PL fs 09 EX1, CACIB Katarzyna Pietz
10 Jankes U'Lidy*PL ns 0923 EX1, CAP, NOM, BIS Magdalena Ptrykiejew

 

Powrót na początek strony