Łódź, 2004.05

Miasto: 
Łódź
Dni wystawy: 
15 i 16 maja 2004

 

ŁÓDŹ, 15.05
GRUPA 1
6
m
Austri Viking*UA a
EX1, CAGPIB Tatiana Misijuk
9
m Piccolo Felis Jubatus a EX1, CAC O. i M. Watts
9
f Amelia Kamik*PL n EX1, CAC E. Kaczak-Kościańczuk
GRUPA 2
3
f DK*Killix Felicia n 09 EX1 A. Stanowska
7
m Papageno Felis Jubatus a 09 EX1, CACIB O. i M. Watts
9
m Bond El Retiro*PL JW n 09 EX1, CAC, BIOV, NOM B. Szcześniewska
7
m Santana av Bloomdal*D EX2 Anna Iżycka-Hermann
11
m De Funes El Retiro*PL n 09 EX1 M.Kuzawińska
GRUPA 4
2
m Attis Kot Freyi*PL n 0923 HP, NOM Barbara Fig
5
m Fazzy Duszek Lasu n 0923 EX1, CAGCIB Żaneta kapitan
9 m Niko Leśny Łowca*PL EX2 M. Wyrwas-Wiśniewska
9
m Timur Makaranta*PL n 0923 EX1, CAC M. Wyrwas-Wiśniewska
9
f Arwena Atlas*PL n 0923 EX2 Bartosz Zaleski
9
f Asteria Atlas*PL n 0923 EX1, CAC, NOM Paweł Czochra
9
f Elanor z Sosnowego Boru*PL a 0923 EX3 Bożena Karczewska
10
m Lantis Leśny Łowca*PL a 0923 EX1, CAP M. Bińkowska
10
m Nord Leśny Łowca*PL n 0923 EX2 Dorota Sawicka
12
f Prima Leśny Łowca*PL n 0923 EX1, BIV, NOM Danuta Dulińska
Grupa 5
9
f Carramba Psotnik*PL g 24 EX2 G. Olszewski
9
f S*Celadon's Plenty O'Toole EX1, CAC V. Krakowiak
Grupa 6
7
f Enya Aniro*PL g 09 EX1, CACIB A. Iżycka-Hermann
9
f Escada Aniro*PL f 09 EX1, CAC Tomasz Zabielski
11
f Sabina Chilemon*PL f 09 EX1 Danuta Dulińska
12
m FIN*Blue-Viking Obelix d 0923 EX1, BIV Tatiana Misijuk
Grupa 7
5
m FIN* Polarheim's Blackmoon ns EX1, CAGCIB Anna Grabowska
9
m Jege U'Lidy*PL ds 23 EX1, CAC Tomasz Zabielski
9
f Arissa Dajatera*PL fs EX1, CAC, BIV Dajana Biernat
9
f Minerwa Agpamis*PL fs 22 EX2 E. i B. Chudobieccy
Grupa VIII
7
f Azalia Kamik*PL fs 09 EX1, CACIB A. Iżycka-Hermann
ŁÓDŹ, 16.05
GRUPA 1
6
m
Austri Viking*UA a
EX1, CAGPIB Tatiana Misijuk
9
m Piccolo Felis Jubatus a EX1, CAC O. i M. Watts
9
f Amelia Kamik*PL n EX1, CAC E. Kaczak-Kościańczuk
GRUPA 2
3
f DK*Killix Felicia n 09 EX1, CACE A. Stanowska
7
m Papageno Felis Jubatus a 09 EX3 O. i M. Watts
7
m Bond El Retiro*PL JW n 09 EX1, CACIB, BIV, NOM B. Szcześniewska
7
m Santana av Bloomdal*D EX2 Anna Iżycka-Hermann
11
m De Funes El Retiro*PL n 09 EX1 M.Kuzawińska
GRUPA 4
1 m D*Afjord's Cyrano n 0923 HP, BIV, NOM Roman Grabara
2
m Attis Kot Freyi*PL n 0923 HP Barbara Fig
5
m Fazzy Duszek Lasu n 0923 EX1, CAGCIB Żaneta kapitan
9 m Niko Leśny Łowca*PL EX1, CAC M. Wyrwas-Wiśniewska
7
m Timur Makaranta*PL n 0923 EX1, CACIB M. Wyrwas-Wiśniewska
9
f Arwena Atlas*PL n 0923 EX2 Bartosz Zaleski
9
f Asteria Atlas*PL n 0923 EX1, CAC Paweł Czochra
9
f Elanor z Sosnowego Boru*PL a 0923 EX3 Bożena Karczewska
8
m Lantis Leśny Łowca*PL a 0923 EX1, CAPIB, NOM M. Bińkowska
12
f Prima Leśny Łowca*PL n 0923 EX1 Danuta Dulińska
GRUPA 5
9
f Carramba Psotnik*PL g 24 EX2 G. Olszewski
9
f S*Celadon's Plenty O'Toole EX1, CAC V. Krakowiak
GRUPA 6
5
f Enya Aniro*PL g 09 EX1, CACIB A. Iżycka-Hermann
9
f Escada Aniro*PL f 09 EX1, CAC, BIV Tomasz Zabielski
9 f Fiona Orloffa De Kaaba*PL g 09 23 EX2 Damian KOwalczyk
11
f Sabina Chilemon*PL f 09 EX1 Danuta Dulińska
12
m FIN*Blue-Viking Obelix d 0923 EX1 Tatiana Misijuk
GRUPA 7
5
m FIN* Polarheim's Blackmoon ns EX1, CAGCIB Anna Grabowska
7
m Jege U'Lidy*PL ds 23 EX1, CACIB Tomasz Zabielski
9
f Arissa Dajatera*PL fs EX1, CAC, BIV, NOM Dajana Biernat
9
f Minerwa Agpamis*PL fs 22 EX2 E. i B. Chudobieccy
GRUPA 8
7
f Azalia Kamik*PL fs 09 EX1, CACIB A. Iżycka-Hermann

 

Powrót na początek strony