Opole, 2005.03

Miasto: 
Opole
Dni wystawy: 
19 i 20 marca 2005

 

Opole, 19.03.2005
 
GRUPA 2
1 m Bond El Retiro*PL n 09 HP, BIV, NOM B. Szcześniewska
5 m Nikolas Zwycięzca Troli*PL EX1, CAGCIB Z. i A. Mitręga
9 f Julia Ab-Cat*PL n 09 EX1, CAC A. Czerwińska
11 m Europa's Hyde Jegon n 09 EX1 T. Zabielski
12 f Fanny El Retiro*PL n 09 EX1, NOM A. Lipecka
GRUPA 3
9 m Old Possums's Zulus n 23 EX1, CAC T. Wróblewska
16 f Ananke AB-Cat*PL n 23 EX1, NOM, BIS E. Kosycarz
GRUPA 4
2 m Attis Kot Freyi*PL n 09 23 HP, NOM B. Fig
11 f Java Duszek Lasu*PL n 09 23 EX2 Z. i A. Mitręga
11 f Kaya Special Duszek Lasu*PL n 09 23 EX1 L. Szpineter
11 m Donar Kot Freyi*PL n 09 23 EX1, BIV, NOM, BIS B. Fig
GRUPA 5
3 m Ferrero Aniro*PL d 23 EX1, CACE A. Bociańska
GRUPA 6
2 f Ancora Aniro*PL d 09 23 HP, NOM, BIS, BOS A. Bociańska
5 m Gimli Zwycięzca Troli*PL e 09 EX1, CAGCIB, BIV, NOM A. Malaga
7 f Bifrida Dajatera*PL f 09 EX2 D. Kanaf-Chmielewska
7 f Escada Aniro*PL f 09 EX1, CAC T. Zabielski
9 m Nexus Polaris Zwycięzca Troli*PL d 09 22 EX1, CAC K. Wycichowski
9 f Bonia g 09 23 EX3 A. Lubaszka
9 f Chione Radima*PL e 09 EX2 A. Rakoczy
9 f Bona Dea Radima*PL e 09 23 EX1, CAC, NOM K. Wycichowski
9 f Miriel av Skara Brae f 09 EX4 M. Kudra i J. Kłosiński
GRUPA 7
9 f S*Micehunter's Joy Ride ns EX1, CAC L. Szpineter
GRUPA 8
4 m Jankes U'Lidy*PL ns 09 23 EX1, CAPE M. Patrykiejew
9 f Layla U'Lidy*PL fs 09 EX1, CAC, BIV, NOM A. Lipecka
9 f Lori U'Lidy*PL fs 09 22 EX2 M. Kubiak
9 f Salomea as 09 23 EX3 K. Wycichowski
11 m Apanatchee Tygrysy Płnocy*PL ns 09 23 EX1 D. Kardasz
11 f Marion U'Lidy*PL fs 09 EX1, BIV, NOM L. Baesler
12 m Askim Kotyani*PL ds 09 23 EX1 A. Iżycka-Herman
GRUPA 9
4 m Elvdal's Falstaff Snekat w 63 EX1, CAC A. Rakoczy
MIOTY
17   "I" Z Sosnowego Boru EX1 A. Grabowska
 
Opole, 20.03
 
GRUPA 2
1 m Bond El Retiro*PL n 09 HP, BIV, NOM B. Szcześniewska
5 m Nikolas Zwycięzca Troli*PL EX1, CAGCIB Z. i A. Mitręga
9 f Amira Demon Lasu*PL a 09 EX1, CAC B. Kocięba-Wilk
11 m Europa's Hyde Jegon n 09 EX1 T. Zabielski
12 f Fanny El Retiro*PL n 09 EX1, NOM A. Lipecka
GRUPA 3
9 m Old Possums's Zulus n 23 EX1, CACIB T. Wróblewska
16 f Ananke AB-Cat*PL n 23 EX1, NOM, BIS E. Kosycarz
GRUPA 4
1 m Afjord's Cyrano n 09 23 HP, BIV, NOM R. Grabara
2 m Attis Kot Freyi*PL n 09 23 HP, NOM B. Fig
11 f Java Duszek Lasu*PL n 09 23 EX2 Z. i A. Mitręga
11 f Kaya Special Duszek Lasu*PL n 09 23 EX1 L. Szpineter
11 m Donar Kot Freyi*PL n 09 23 EX1, BIV, NOM, BIS B. Fig
GRUPA 5
3 m Ferrero Aniro*PL d 23 EX1, CACE A. Bociańska
9 f Tonga Karodok*PL f 23 EX1,CAC M. Kowalski
GRUPA 6
2 f Ancora Aniro*PL d 09 23 HP, NOM, BIS A. Bociańska
7 f Bifrida Dajatera*PL f 09 dyskw. D. Kanaf-Chmielewska
7 f Escada Aniro*PL f 09 EX1, CACIB T. Zabielski
9 m Nexus Polaris Zwycięzca Troli*PL d 09 22 EX1, CACIB K. Wycichowski
9 f Bonia g 09 23 EX3 A. Lubaszka
9 f Chione Radima*PL e 09 EX2 A. Rakoczy
9 f Bona Dea Radima*PL e 09 23 EX1, CAC, NOM K. Wycichowski
9 f Miriel av Skara Brae f 09 EX4 M. Kudra i J. Kłosiński
GRUPA 7
9 f S*Micehunter's Joy Ride ns EX1, CAC L. Szpineter
GRUPA 8
4 m Jankes U'Lidy*PL ns 09 23 EX1, CAPE, NOM M. Patrykiejew
9 f Layla U'Lidy*PL fs 09 EX2 A. Lipecka
9 f Lori U'Lidy*PL fs 09 22 EX1, CAC, NOM M. Kubiak
9 f Salomea as 09 23 EX3 K. Wycichowski
11 m Apanatchee Tygrysy Płnocy*PL ns 09 23 abs. D. Kardasz
11 f Marion U'Lidy*PL fs 09 EX1 L. Baesler
12 m Askim Kotyani*PL ds 09 23 EX1, BIV TOT, NOM A. Iżycka-Herman
GRUPA 9
4 m Elvdal's Falstaff Snekat w 63 EX1, CAC, NOM A. Rakoczy
MIOTY
17   "I" Z Sosnowego Boru EX1 A. Grabowska

 

Powrót na początek strony