Kościan, 2007.04

Miasto: 
Kościan
Dni wystawy: 
28 i 29 kwietnia 2007

 

Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
 
GRUPA 1

 

 

 
6 m IP Dyzio Psotnik*PL n EX1, CAGPIB EX1, CAGPIB, NOM E. Seemann
 
GRUPA 2

 

 

 
7 f CH Qi Mara Doni Zwycięzca Troli*PL n 09 EX1, CACIB, NOM, BOS   S. Komarnicka-Mazur
9 m Dziekan Horda z Azinacurt n 09 EX % EX1, CAC I. Ryszkiewicz
 
GRUPA 3

 

 

 
5 m IC La Foret's Lescaux n 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, BIV D. Dulińska
5 m IC Titran's Leonardo a 23 EX2 EX2 R. Grabara
9 m Cody Meladino*PL JW n 23 EX1, CAC, BIV, NOM EX1, CAC A. Lipecka
 
GRUPA 4
 
 
 
1 m EC Imperio Artemisa*E n 09 22 EX1, HP, NOM ABS M. Kudra
1 f EC Tuna Makaranta*PL n 09 23 EX1, HP, BIV, NOM EX1, HP, BIV, NOM D. Kortus
6 f IP Bianca Z Krainy Asgardu*PL n 09 23 EX1, CAGPIB, NOM, BIS EX1, CAGPIB, NOM, BIS A. Leciejewska
7/5 f CH Erato Gatta*PL n 09 23 EX1, CACIB EX1, CAGCIB T. Wróblewska
9 m Alex Karodok*PL n 03 24 EX1, CAC EX1, CAC K. Piekarska
9 f Camelia Duch Północy*PL n 09 22 EX1, CAC EX1, CAC I. Stochaj
11 m Joy Salamandra*PL a 09 23 EX1, NOM EX1, NOM M. Wojciechowska
12 f Bellis Duma Wikinga*PL a 09 23 EX1, NOM, BIS EX1, NOM, BIS D. Muszyńska-Kamińska
15 m EC Afjord's Cyrano DSM n 09 23     R. Grabara
 
GRUPA 5
 
 
 
3 f GIC Annabel Forest Eyes*PL f 23 EX1, CACE, NOM EX1, CACE D. Biskupska
7 f CH Cyrkonia Dajatera*PL f 22 EX1, CACIB EX1, CACIB T. Wróblewska
9 m Barret Arwena Asgard*PL e EX1, CAC EX1, CAC, NOM M. Kubiak
9 f Aira Duch Lasu*PL f 22 EX1, CAC EX1, CAC K. Huzar
11 f Botti Kotonland*PL f 22 EX1, NOM EX1, NOM W. Antczak
12 m Antiel Sirkad*PL e 22 EX1, BIV TOTAL, NOM EX1, BIV TOTAL, NOM K. Lewczenko
 
GRUPA 6
 
 
 
1 f EC Paola Karodok*PL DSM f 09 23 EX1, HP, BIV, NOM EX1, HP D. Kortus
4 m GIP Nazgul Rogasiowy Kątek*PL d 09 23 EX1, CAPE, NOM, BOS EX1, CAPE, NOM, BOS D. Rogozińska
4 f GIP S*Njeri's Alice d 09 22 EX1, CAPE, NOM   M. Nowaczyk
7 f CH Edolia Forest Eyes*PL f 09 EX1, CACIB EX1, CACIB, NOM D. Biskupska
9 m S*Black Level's Gulliver e 09 EX1, CAC EX1, CAC N. & K. Broda
9 f S*Ulabrands Velvet g 09 23 EX1, CAC EX1, CAC N. & K. Broda
12 f S*Rockringen's Hippy Hippy Shake g 02 21 EX1 EX1, BIV, NOM D. Dulińska
 
GRUPA 8
 
 
 
5 f IC Marion U'Lidy*PL fs 09 EX1, CAGCIB, BIV, NOM EX1, CAGCIB, NOM, BIS, BOB 3 L. Baesler
8 f PR Fantagiro Zwycięzca Troli*PL IC es 09 22 EX1, CAPIB, NOM   S. Komarnicka-Mazur
9/7 m Alec Guiness De Lailoken ds 09 23 EX1, CAC EX1, CACIB L. Beasler
11 m Ozzy U'Lidy*PL ns 09 EX1, NOM, BIS EX1, BIV, NOM, BIS L. Beasler
12 m Angus Omahkatayo*PL ns 09 22 EX1, NOM EX1, NOM A. Lipecka
 
GRUPA 9
 
 
 
9 f C. Snow Felis Fabuylaris*PL w EX1, CAC EX2 K. Błądek
9 f FIN*Dunderkattens Saga Asynja w EX2 EX1, CAC, NOM K. Lewczenko
 
MIOTY
 
 
 
16   "U" Orloffa De Kaaba*PL ABS   P. Krawczyk
16   "A" Trole Soni*PL 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS M. Kowalski

 

Powrót na początek strony