Warszawa, 2003.10

Miasto: 
Warszawa
Dni wystawy: 
25 i 26 października 2003

 

25.10
GRUPA 1
12 Cerutti El Retiro*PL n EX1 Aleksandra Stanowska
GRUPA 2
1 Rama La Foret*DK n 09 HP NOM Aleksandra Stanowska
5 Armani El Retiro*PL n 09 CAGCIB Barbara Szcześniewska
11 Folli z Sosnowego Boru*PL n 09 EX1 Anna Grabowska
12 Bond El Retiro*PL n 09 EX1 BIV Barbara Szcześniewska
GRUPA 3
9 Randal Makaranda*PL n23 EX1 CAC Renata Lasota
12 Chicago El Retiro*PL n23 EX1 Grzegorz Zahubień
GRUPA 4
2 Attis Kot Freyi*PL n 0923 HP NOM Barbara Fig
5 Celt z Sosnowego Boru*PL n 0922 EX1 CAGCIB NOM Violetta Krakowiak
5 Caluna z Sosnowego Boru*PL n 0923 EX1 CAGCIB BIV Anna Grabowska
5 Oshina Bo Gatta*PL n 0923 EX2 Bartosz Zaleski
9 Anakso n 0923 EX4 Zybina Książek
9 Kiri Katana Zwycięzca Troli*PL n 0923 EX1 CAC Agata Bancerz-Kisiel
9 Lara Leśny Łowca*PL n 0923 EX2 M.Kudra i J.Kłosiński
9 Lilu Leśny Łowca*PL n 0923 EX3 Andrzej Wołyniak
11 Imperio Artemisa*E n 0923 EX1 Magdalena Kudra i Jarek Kłosiński
11 Arwena Atlas*PL n 0923 EX2 Bartosz Zaleski
11 Nikita Leśny Łowca*PL a 0923 EX1 BIV Żaneta Kapitan
12 Ikar AB-CAT*PL n 0923 EX1,NOM Joanna i Jacek Musialik
GRUPA 5
1 Effendi U'Lidy*PL d HP BIV Lidia Baesler
5 Ylette La Foret*DK f23 EX1 CAGCIB Aleksandra Stanowska
12 Ferrero Aniro*PL d23 EX1 Anna Bociańska
GRUPA 6
3 Anga-Nor z Sosnowego Boru*PL
f 0923
EX1 CACE BIV Łukasz Fig
5 Dino Aniro*PL d 0923 EX1 CAGCIB Danuta Kortus
5 Milka Makaranta*PL f 0923 EX1 CAGCIB Anna Jakubiak
5 Roxanne Chilemon*PL g 0923 EX2 Monika Chilewicz
10 Byron Drattini*PL e 0923 CAP Hanna Oleksak
9 Bran Kot Freyi*PL d0923 EX1 CAC Barbara Kozak
9 Legolas Agpamis*PL e 0923 EX2 Adam Rakoczy
9 Bellana Kot Freyi*PL f 09 EX2 Adam Rakoczy
9 Bianna Kot Freyi f 0923 EX1 CAC Adam Rakoczy
12 Enya Aniro*PL g 09 EX1 NOM Anna Iżycka-Herman
GRUPA 7
7 FIN*Polarheim's Blackmoon ns EX1 CACIB Anna Grabowska
11 Inga U'Lidy*PL fs 22 EX1 BIV Żaneta Kapitan
11 Minerwa Agpamis*PL fs 22 EX2 Ewelina i Bartosz Chudobieccy
GRUPA 8
10 Browly Kat-I-Nor*PL ds 0923 ABS Katarzyna Szymańska
11 Milva Agpamis*PL fs 0923 EX1 BIV Agnieszka Łodzińska
12 Amadeusz Kamik*PL ns 09 EX1 Małgorzata Kubiak
12 Azalia Kamik*PL fs 09 EX1 Anna Iżycka-Herman
GRUPA 9
12 Lenny des Finnes Terres w 64 EX1 NOM Catherine Meyer-Korber
17 - MIOT
17 Miot "A"Kamik*PL I NOM Małgorzata Kubiak
26.10
GRUPA 1
12 Cerutti El Retiro*PL n EX1 Aleksandra Stanowska
GRUPA 2
1 Rama La Foret*DK n 09 HP BIV NOM Aleksandra Stanowska
5 Armani El Retiro*PL n 09 CAGCIB Barbara Szcześniewska
11 Folli z Sosnowego Boru*PL n 09 EX1 Anna Grabowska
12 Bond El Retiro*PL n 09 EX1 Barbara Szcześniewska
GRUPA 3
7 Randal Makaranda*PL n 23 EX1 CACIB Renata Lasota
12 Chicago El Retiro*PL n 23 EX1 Grzegorz Zahubień
GRUPA 4
2 Attis Kot Freyi*PL n 0923 HP NOM Barbara Fig
3 Celt z Sosnowego Boru*PL n 0922 CACE NOM Violetta Krakowiak
5 Oshina Bo Gatta*PL n 0923 CAGCIB BIV NOM Bartosz Zaleski
9 Anakso*PL n 0923 EX1 CAC Zybina Książek
9 Kiri Katana Zwycięzca Troli*PL n 0923 EX3 Agata Bancerz-Kisiel
9 Lara Leśny Łowca*PL n 0923 EX2 M.Kudra i J.Kłosiński
9 Lilu Leśny Łowca*PL n 0923 EX4 Andrzej Wołyniak
11 Imperio Artemisa*E n 0923 EX1 Magdalena Kudra i Jarek Kłosiński
11 Arwena Atlas*PL n 0923 EX2 Bartosz Zaleski
11 Nikita Leśny Łowca*PL a 0923 EX1 BIV Żaneta Kapitan
GRUPA 5
1 Effendi U'Lidy*PL d HP NOM Lidia Baesler
5 Ylette La Foret*DK f23 EX1 CAGCIB Aleksandra Stanowska
11 Plenty O'Toole Celadon*S d22 EX1 Violetta Krakowiak
12 Ferrero Aniro*PL d23 EX1 BIV BIS Anna Bociańska
GRUPA 6
3 Anga-Nor z Sosnowego Boru*PL f 0923 EX1 CACE Łukasz Fig
5 Milka Makaranta*PL f 0923 EX1 CAGCIB Anna Jakubiak
5 Roxanne Chilemon*PL g 0923 EX2 Monika Chilewicz
10 Byron Drattini*PL e 0923 EX1 CAP Oleksak Hanna
9 Bran Kot Freyi*PL d0923 EX1 CAC Barbara Kozak
9 Legolas Agpamis*PL e 0923 EX2 Adam Rakoczy
9 Bellana Kot Freyi*PL f 09 EX2 Adam Rakoczy
9 Bianna Kot Freyi f 0923 EX1 CAC BIV Adam Rakoczy
12 Enya Aniro*PL g 09 EX1 Anna Iżycka-Herman
GRUPA 7
7 FIN*Polarheim's Blackmoon EX1 CACIB Anna Grabowska
11 Inga U'Lidy*PL fs 22 EX1 BIV NOM Żaneta Kapitan
11 Minerwa Agpamis*PL fs 22 EX2 Ewelina i Bartosz Chudobieccy
GRUPA 8
10 Browly Kat-I-Nor*PL ds 0923 ABS Katarzyna Szymańska
11 Milva Agpamis*PL fs 0923 EX1 Agnieszka Łodzińska
12 Azalia Kamik*PL ns 09 EX1 NOM Anna Iżycka-Herman
GRUPA 9
12 Lenny des Finnes Terres w 64 EX1 NOM Catherine Meyer-Korber

 

Powrót na początek strony