Warszawa, 2003.02

Miasto: 
Warszawa
Dni wystawy: 
15 i 16 lutego 2003

 

15.02
GRUPA 2
3 Arron Snowlover's*D n 09 EX1, CACE, NOM Anna Bociańska
5 Radulf Sweeson's*F a09 EX1, CAGCIB Anna Grabowska
5 Felicia Killix*DK n09 EX1, CAGCIB, BIV, BOS Aleksandra Stanowska
9 Katon Leśny Łowca*PL n09 EX1, CAC Bogdan Jaroszewski
GRUPA 3
12 Heca Duszek Lasu*PL n23 EX1, NOM Anita Miłaszewska
GRUPA 4
9 Kajko Agpamis*PL n0923 EX2 Anita Miłaszewska
9 Wigor Blue Bis*PL n 0923 EX1, CAC Krzysztof Jagodziński
9 Kleopatra Agpamis*PL a 0923 EX1, CAC Wioletta Snieżek
9 Olivia Ann Gatta*PL n 0923 EX2 Ewa Kosycarz
12 Lantis Leśny Łowca*PL a 0923 EX1, BIV Małgorzata Bińkowska
GRUPA 5
3 Effendi U'Lidy*PL d EX1, CACE, BIV Lidia Baesler
9 Galaxy U'Lidy*PL d23 EX1, CAC Jolanta Van den Berg
11 Ylette La Foret's*DK f23 EX1 Aleksandra Stanowska
GRUPA 6
5 Gunilla Grip Zwycięzca Troli*PL g0923 EX1, CAGCIB M.i L.Szpineter
10 Ancora Aniro*PL d 0923 EX1, CAP, NOM, BOS Anna Bociańska
11 Roxanne Chilemon*PL g0923 EX1, NOM Monika Chilewicz
GRUPA 7
9 Freja U'Lidy*PL fs23 EX1, CAC Marta Zalesińska
9 Browly Kat-I-Nor*PL ds24 EX1, CAC Katarzyna Szymańska
GRUPA 8
9 Gizmo U'Lidy*PL ns09 dyskw. Jolanta Van den Berg
11 Atlas Polarheim's*Fin ns 0922 EX1 Anna Grabowska
MIOTY
17 Miot B Kot Freyi*PL EX1, NOM Barbara i Łukasz Fig
17 Miot A z Wygody*PL EX2 Julianna Boniuk
16.02
GRUPA 2
3 Rama La Foret's*DK n 09 EX1, CACE, BIV, NOM Aleksandra Stanowska
3 Arron Snowlover's*D n09 EX2 Anna Bociańska
5 Radulf Sweeson's*F a09 EX1, CAGCIB Anna Grabowska
5 Felicia Killix*DK n09 EX1, CAGCIB Aleksandra Stanowska
9 Katon Leśny Łowca*PL n09 EX1, CAC Bogdan Jaroszewski
GRUPA 3
12 Heca Duszek Lasu*PL n23 EX1 Anita Miłaszewska
GRUPA 4
9 Kajko Agpamis*PL n 0923 EX1. CAC, BIV Anita Miłaszewska
9 Wigor Blue Bis*PL n 0923 EX1, CACIB Krzysztof Jagodziński
9 Woody Blue Bis*PL n 0923 EX2 Magdalena Bisiak
9 Kleopatra Agpamis*PL a 0923 EX2 Wioletta Snieżek
9 Olivia Ann Gatta*PL n 0923 EX1, CAC Ewa Kosycarz
12 Lilu Leśny Łowca*PL a 0923 EX1 Violetta Krakowiak
GRUPA 5
3 Effendi U'Lidy*PL d EX1, CACE, NOM Lidia Baesler
9 Galaxy U'Lidy*PL d23 EX1, CAC, NOM Jolanta Van den Berg
11 Ylette La Foret's*DK f23 EX1, BIV, NOM Aleksandra Stanowska
GRUPA 6
5 Gunilla Grip Zwycięzca Troli*PL g0923 EX1, CAGCIB M.i L.Szpineter
10 Ancora Aniro*PL d0923 EX1, CAP, NOM, BOS Anna Bociańska
11 Roxanne Chilemon*PL g0923 EX1, NOM Monika Chilewicz
GRUPA 7
9 Freja U'Lidy*PL fs23 EX1, CAC Marta Zalesińska
11 Black Moon Poarheim*Fin ns EX1 Anna Grabowska
GRUPA 8
9 Gizmo U'Lidy*PL ns09 EX1, CAC Jolanta Van den Berg
MIOTY
17 Miot B Kot Freyi*PL EX1, NOM Barbara i Łukasz Fig
17 Miot A z Wygody*PL EX2 Julianna Boniuk

 

Powrót na początek strony