Warszawa, 2008.02

Miasto: 
Warszawa
Dni wystawy: 
9 i 10 lutego 2008

 

Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
 
GRUPA 1

 

 

 
1 m EC Cerutti El Retiro*PL n ABS ABS A. & T. Andruszko
 
GRUPA 2

 

 

 
3 m GIC Nat King Cole Blu Tanish*CH n 09 EX1, CACE, BIV, NOM, najlepsza ekspresja Hobby Show,BIS, BOB 1 EX1, CACE, BIV, NOM, BIS, BOB 1 D. Mazzanti
3 f GIC Umbria Chilemon*PL n 09 EX1, CACE EX1, CACE M. Chilewicz
9 f Gracja Konkaro*PL n 09   EX1, CAC A. Wołyniak
9 f Furrina Kot Freyi*PL n 09 EX1, CAC   S. Twardowska
 
GRUPA 3

 

 

 
5 f IC Ariell Maggot*PL n 23 EX1, CAGCIB EX1, CACGCIB, BIV, NOM M. Ferenc
7 f CH Bastilla La Bichone*PL n 22 EX2   A. Zaleska
7 f CH DK Kempinski Felis Jubatus n 23 EX1, CACIB, BIV, NOM, BOS EX1, CACIB P. Kiaerulf
9 f Bianka Maggot*PL n 24 EX1, CAC EX1, CAC M. Ferenc
11 m PL*Atlas Frederick JW n 23 EX1, NOM, najbardziej norweski NFO Hobby Show,BIS EX2 D. Mazzanti
11 m DK Royal Danes Perikum n 23 EX2, najlepsze futro i najdłuższy włos na ogonie Hobby Show EX1, NOM, BIS P. Kiaerulf
11 m Bentus Blattgrun Vom Ambergarten at 24 ABS ABS I. Duma
11 f PL*Gatta Ina n 23 ABS ABS E. Kosycarz
15 m PL*Gatta Innar WW07 JW n 23     E. Kosycarz
 
GRUPA 4
 
 
 
1 m EC Epimeteusz Kot Freyi*PL JW n 09 23 EX1, HP, BIV, NOM ABS B. Szcześniewska
4 f GIP EC Oshina Bo Gatta*PL n 09 23 EX1, CAPE, NOM, BOS EX1, CAPE, NOM, BOS A. Zaleska
5 f IC PL*Gatta Echo n 09 23 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB E. Kosycarz
6 m IP PL*Atlas Eric Clapton n 09 23 EX1, CAGPIB, NOM   W. Borzęcka
12 m C. Klein Chaton Roux*PL a 09 23 EX1 EX1, NOM, BIS E. & R. Brzeziccy
 
GRUPA 5
 
 
 
1 f EC Cimone Atlas*PL g 22 ABS ABS A. & T. Andruszko
3 m GIC Chili Demon Lasu*PL d EX1, CACE EX1, CACE A. Brudkiewicz-Paździora
3 f GIC Ulla Chilemon*PL f 23 EX1, CACE, BIV, NOM EX1, CACE, BIV, NOM M. Chilewicz
9/7 f CH D*Eressea's Eowyn f 24 EX1, CAC EX1, CACIB R. Lewandowski
11 m Dakar Puszyste Koty*PL d 23 EX1, BIV, NOM   A. Iżycka-Herman
11 f Amber Leśne Marzenie*PL d 23 EX EX1 K. Rogala
12 f Dune Kotonland*PL g EX1 EX1 M. Kuzawińska
 
GRUPA 6
 
 
 
3 f GIC PL*Gatta Gauri f 09 24 EX1, CACE ABS M. Bartoszewska
5 m IC Ellsworth Mo Cushle*PL d 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB M. Skotarczyk
5 f IC Frida Katyani*PL f 09 EX1, CAGCIB, BIV, NOM, najlepszy profil Hobby Show EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BOS D. Mazzanti
6 f IP EC Ariena Z Sosnowego Boru*PL f 09 23 EX1, CAGPIB, NOM ABS B. Fig
9 f Eowyn Cayenne Draiocht Coill's*NL f 09 EX1, CAC EX1, CAC A. Brudkiewicz-Paździora
9 f Brigitte Słodki Urwis*PL f 09 22 EX3 DISQ K. Rogala
9 f Biork Kotonland*PL f 09 22 EX2 EX2 B. & T. Murawscy
11 m Celt Arka Żuławska*PL d 09 23 EX1 EX1, BIV, NOM B. Kocikowska
11 f Opal Duszek Lasu*PL g 09 23 EX1, NOM EX1 M. Nowak
12 m Lanthir Z Sosnowego Boru*PL d 09 22 EX1, BIV, NOM, BIS ABS B. Kamińska
12 f Desire Kotonland*PL g 09 EX1 EX1 M. Kuzawińska
 
GRUPA 7
 
 
 
7 m CH Febris Kot Freyi*PL ns EX1, CACIB   B. Fig
11 m S*Animaniac's Get Shorty es 22 EX1, BIV, NOM ABS L. Szpineter
11 f Hanga Dajatera*PL fs 24 EX1 EX1 B. Kocikowska
 
GRUPA 8
 
 
 
5 f IC Anais Kotonland*PL as 09 23 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, BIV B. & T. Murawscy
9/7 m CH Oscar U'Lidy*PL ns 03 EX1, CAC EX1, CACIB, NOM R. Lewandowski
12 f Petunia U'Lidy*PL ns 09 EX1, BIV, NOM   I. Sosnowska-Kozieł
12 f Josephine Turner Dwa Susy*PL ns 09 23 EX2 EX1, NOM A. Łodzińska
 
MIOTY
 
 
 
16   "A" Jasmatan*PL 1, NOM ABS M. Matusik

 

Powrót na początek strony