Olsztyn, 2008.08

Miasto: 
Olsztyn
Dni wystawy: 
23 i 24 sierpnia 2008

 

Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
 
GRUPA 2

 

 

 
1 m EC Amareoth Forest Eyes*PL DSM n 09 EX1, HP, BIV, NOM EX1, HP, BIV, NOM, BIS D. & D. Biskupskie
5 m IC Baldur Arthur*PL a 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB K. Sett
9 f Amelka Zielone Migdały*PL n 09 EX1, CAC EX1, CAC I. & M. Kijanowscy
9 f Bayauri Arthur*PL a 09 EX2   Ł. Marszałek
 
GRUPA 3
 
 
 
3 m GIC Cadogan Milanor*PL n 22 EX1, CACE ABS A. Miłaszewska
5 f IC Cala Arthur*PL a 23 zmiana koloru EX1, CAGCIB K. Sett
11 m C. Dior Chaton Roux*PL a 23 EX1 EX1 O. & Ł. Kowalczyk
15 m Diego Duch Północy*PL n 23     H. Nabiałek
 
GRUPA 4
 
 
 
1 f EC Lara Leśny Łowca*PL n 09 23 EX1, HP EX1, HP M. Kudra
5 f IC Apostrofa Chaton Roux*PL n 03 22 EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BIS EX1, CAGCIB E. & R. Brzeziccy
11 m Drakula Chaton Roux*PL n 09 22 EX2 EX2 K. Górska
11 m C. Klein Chaton Roux*PL a 09 23 EX1, NOM, BIS EX1, BIV, NOM E. Brzezicka & M. Łukasik
12 f Jericha Z Krainy Asgardu*PL n 03 22 EX1, NOM, BIS EX1 M. Kudra
12 f Jeronima Z Krainy Asgardu*PL n 03 22 EX2 EX2 M. Kudra
 
GRUPA 5
 
 
 
3 m GIC Atlas Kotonland*PL e EX1, CACE EX2 S. Niedziela
3 m GIC Alderon La Bichone*PL d 23 EX2 EX1, CACE T. Andruszko
7 m CH Dakar Puszyste Koty*PL d 24 EX1, CACIB, BIV   A. Iżycka-Herman
9/7 m CH Axel Bastaria*PL e EX1, CAC EX1, CACIB M. Czekalska
9/7 f CH Celine Arka Żuławska*PL f EX1, CAC EX1, CACIB M. Czekalska
9 f Dune Kotonland*PL g EX2 EX1, CAC M. Kuzawińska
11 f Dior Tygrysy Północy*PL d 22 EX1   Ł. Marszałek
11 f Kira Angata*PL f 24 EX2 EX1, BIV M. Chodkowski
12 m Flam Arka Żuławska*PL d 23   ABS M. Grzegorzewska
 
GRUPA 6
 
 
 
1 f EC Edolia Forest Eyes*PL f 09 EX1, HP EX1, HP, BIV, NOM, BIS D. & D. Biskupskie
5/3 f GIC Coca Clanad*PL f 09 23 EX1, CAGCIB EX1, CACE D. & D. Biskupskie
5 f IC Crazy Demon Lasu*PL f 03 EX2 EX1, CAGCIB I. & M. Kijanowscy
7 f CH Akme Makaranta*PL f 09 22 EX1, CACIB   E. & R. Brzeziccy
9/7 f CH RS*Gallinagos Zig Zag f 02 21 EX1, CAC, NOM EX1, CACIB S. Niedziela
9 f Desire Kotonland*PL g 09 EX3 EX2 K. Żebrowski
9 f Opal Duszek Lasu*PL g 09 23 EX2 EX1, CAC M. Nowak
10 f Bacalia Radima*PL f 09 23 EX1, CAP   J. Ziemińska-Walter
11 f Dark Water Chaton Roux*PL f 09 23 EX1, BIV, NOM EX1, NOM, BIC, BOB 2 O. & Ł. Kowalczyk
12 f Enira Nimfa Leśna*PL d 09 23 EX1 EX1 S. & N. Niedziela
15 f Kora Kotyani*PL e 09     A. Iżycka-Herman
 
GRUPA 7
 
 
 
9 f Havana Dajatera*PL fs   ABS M. Grzegorzewska
11 m Kalif Angata*PL ns EX1, BIV EX1, BIV A. Nowoświat
11 f Camea Suria's Cat's ds 22 EX1 EX1 H. Nabiałek
12 f Kama Kotyani*PL ds 24 EX1, NOM EX1 A. Iżycka-Herman
 
GRUPA 8
 
 
 
9 f Josephine Turner Dwa Susy*PL ns 09 23 EX1, CAC, NOM EX1, CAC A. Łodzińska
 
GRUPA 9
 
 
 
5 m IC Boston Puszyste Koty*PL w EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB J. Ziemińska-Walter
15 m Fargo Puszyste Koty*PL w     J. Ziemińska-Walter
 
MIOTY
 
 
 
16   "F" Kotonland*PL 1, NOM 1, NOM, BIS M. Kuzawińska

 

Powrót na początek strony