XXV i XXVI Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
EKKR
Nazwa ośrodka: 
Hala Widowiskowo-Sportowa "ARENA URSYNÓW"
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
ul. Pileckiego 122
Dni wystawy: 
30 listopada i 1 grudnia 2013

 

 



EKKR - Warszawa - 30 listopada – 1 grudnia 2013


 

Grupa 2


Annika Billing DK


Sirpa Lindelof SE


 


3


f


GIC Atena Asgaard Gods,SK , NFO n 03


EX2


EX2


Różalski Krzysztof


3


f


GIC Celine Zielone Migdały*PL , NFO a 09


EX1, CACS


EX1, CACS


Terpiłowscy Monika i Dariusz


10


m


RAPTOR UNA VOCE*PL , NFO n 09


EX1, CAP, NOM


<<< 


Kościewicz Aleksandra


11


f


VALLETTA Puszyste Koty*PL , NFO n 09


EX1


EX1


Ziemińska-Walter Joanna


12


f


Dixie Vendellek*PL , NFO n 09


EX1, BIV, NOM


EX1, BIV


Laskowska Karolina


12


m


JEREMI Dumny Kot*PL , NFO n 09


EX1


<<< 


Gawarkiewicz Inna


 

Grupa 3


Sirpa Lindelof, SE


John Rudolph, NL


 


7


f


CH S*MYSELISIA`S PAPAYA , NFO n 22


EX1, CACIB, NOM


EX1, CACIB, NOM


Bartoszewska Małgorzata


9


f


GAMMA LEŚNE MARZENIE*PL , NFO n 22


EX1, CAC


EX1, CAC


Rogala Katarzyna

 


11


m


LAPU Kiyo’Kag*PL , NFO n 22


EX1, BIV, NOM, BIS


EX1, BIV, NOM


Bartoszewska Małgorzata Mariusz Mróz


12


m


CUBUS OD IVANKI*PL , NFO n 22


EX2


EX1


Szymanowska Gabriela


12


m


ASTERIX Pievamore*PL , NFO a 22


EX1, NOM


EX2


Dobosz Klaudia

 


12


f


IMPULSE DE LA TOUR D’EDEN , NFO nt 22


EX1


EX1


Calvi Muriel & Skrzypek-Łukowska K.


15


m


CH GARETH LEŚNE MARZENIE*PL , NFO n 22


---


---


Rogala Katarzyna


 

Grupa 4


John Rudolph, NL


Annika Billing DK


 


3


m


GIC S Segersj’os Knox , NFO n 09 22


EX1, CACS


EX1, CACS


Suchankova Seidova Monika

 


5


m


IC NIKO Makaranta*PL , NFO n 09 22


EX1, CAGCIB


EX1, CAGCIB


Lewandowscy Anna & Rafał


7


f


CH Omnia Leśny Chochlik*PL , NFO n 09 24


EX1, CAGCIB


<<< 


Magdalena Kałmuczak i Katarzyna Durczak


9


m


PL*Forest Eyes Ivo , NFO a 03 24


ABS


EX1, CAC


Różalski Krzysztof


7


m


ENRICO VON LACMAN*CZ JW , NFO n 09 24


EX1, CAC, BIV


EX1, CACIB, BIV


Kałucki Norbert i Konarzewski Rafał


9


f


ITACA Tree House*ES , NFO n 03 22


EX1, CAC


EX1, CAC


Ambroziak-Dogru Marta


9


f


YOKO vom Wotanswald , NFO a 09 22


EX2


ABS


Łazutka Amy

 


8


m


PL*ATLAS Orpheus , NFO n 09 22


EX1, CAP, NOM, BIS


EX1, CAP, NOM, BIS


Maksymiuk Katarzyna


11


m


LEYTI Kiyo’Kag*PL , NFO n 09 22


EX2


EX1


Piekarska Katarzyna


11


m


PL*Atlas Pascal , NFO n 09 22


EX1, BIV


EX2


Zaleska Anna

 


11


f


Ievan Polkka des Iles Lofoten*F , NFO n 09 23


EX1


EX1, BIV, NOM, BIS, BIC, BOB1


Tinnel Gisele & Magdalena Chmielewska


12


m


Dexter Vendellek*PL , NFO n 09 22


EX1, NOM, BIS


EX1, NOM


Laskowska Karolina


 

Grupa 5


Anne Gro-Edstrom, NO


Raymond Alessandro Saetre, NO


 


3


f


GIC PL*Atlas Malta , NFO g 24


EX1, CACS


EX2


Sobora Dariusz


3


f


IC VIBEKE ICE MOON*PL , NFO g


EX1, CAGCIB, NOM


EX1, CACS, BIV, NOM


Kałucki Norbert i Konarzewski Rafał


7


f


CH Yalissa Gatta*PL , NFO f 24


>>> 


EX1, CACIB


Kijanowscy Izabela i Marek


8


f


PL*Forest Eyes Annabel EC , NFO f 23


EX1, CAP


EX1, CAPIB


Biskupskie Dorota & Daria


 

Grupa 6


Raymond Alessandro Saetre, NO


Anne Gro-Edstrom, NO


 


4


m


GIP Chester Zielone Migdały*PL , NFO e 09


EX1, CAPS


EX1, CAPS


Terpiłowscy Monika i Dariusz

 


5


f


IC BAJKA Dumny Kot*PL , NFO f 09 22


EX1, CAGCIB


<<< 


Gawarkiewicz Andrzej


7


M


CH S*Rotvältans CASALL , NFO d 03 22


EX1, CACIB, NOM, BIS, BIC


EX1, CACIB, BIV, NOM, BIS


Gawarkiewicz Inna

 


7


m


CH S*Zimexis River Styx , NFO d 03 22


EX2


<<< 


Łazutka Amy

 


9


f


Ravel Una Voce*PL , NFO f 09


EX1, CAC, BIV


<<< 


Miłkowska Izabela


9


f


S*Utblicjen’s Jolin , NFO d 02 62


EX2


EX1, CAC


Chmielewska Magdalena


10


m


Orfo Leśny Skrzacik*Pl , NFO e 03


>>> 


EX1, CAP, NOM


Machnacka Karolina


12


m


Dramon Vendellek*PL , NFO d 09 22


EX1


<<< 


Laskowska Karolina


12


m


Drake Vendellek*PL , NFO d 09 24


>>> 


EX1, NOM


Laskowska Karolina


12


f


PL*NORDRASILL UNKA , NFO f 09 24


EX1


EX1


Kałucki Norbert i Konarzewski Rafał


15


f


IC IT*Nine Worlds’ Taylor , NFO f 03


---


---


Laskowska Karolina


15


f


CH DK*BERGEDORF’S ARLANDA , NFO f 03 23


---


---


Rogala Katarzyna


 

Grupa 7


Sirpa Lindelof, SE


Sebastian Pruchniak, PL


 


3


m


GIC Fredo Calina*PL , NFO as 24


EX1, CACS, BIV


EX1, CACS, BIV


Lasota Andrzej


4


m


GIP GIZOS Kiyo’Kag*PL , NFO ds 22


EX1, CAPS, NOM


EX1, CAPS, NOM


Bartoszewska Małgorzata Mariusz Mróz


5


m


IC Ater Felisvarsovia*PL , NFO ns


EX1, CAGCIB


EX1, CAGCIB


Lasota Andrzej


11


m


Cyrano Leśne Futrzaki*PL , NFO es


EX1


EX1, NOM


Terpiłowscy Monika i Dariusz


12


m


Percyfal Zielone Migdały*PL , NFO ds 23


EX1


EX1, NOM


Nosol Karolina


 

Grupa 8


Veikko Saarela, FI


Raymond Alessandro Saetre, NO


 


9


m


Zefir Dajatera*PL , NFO ns 09 24


EX1, CAC, NOM


EX1, CAC


Majka Halina

 


9


f


Uma Kotonland*PL , NFO ns 09 23


EX1, CAC


EX1, CAC


Skrzypek-Łukowska Katarzyna


12


m


JEFFRY Dumny Kot*PL , NFO ns 03 22


>>> 


EX1, BIV, NOM, BIS


Gawarkiewicz Inna


12


f


KJARA Dumny Kot*PL , NFO fs 03 22


>>> 


EX1


Gawarkiewicz Inna


 

Grupa 9


John Rudolph, NL


Sebastian Pruchniak, PL


 


12


f


Hebe Makaranta*PL , NFO w 62


EX1


ABS


Lasota Andrzej


17


m


PR GIC BOSTON Puszyste Koty*PL , NFO w 61


1, NOM, BIS


1, NOM, BIS


Ziemińska-Walter Joanna


 

Mioty


John Rudolph, NL


Annika Billing DK


 


16


 


"D" hodowla Vendellek*PL , NFO


5


1, NOM


Laskowska Karolina


16


 


"U" HODOWLA PL*NORDRASILL , NFO


1, NOM, BIS


2


Kałucki Norbert i Konarzewski Rafał


16


 


"A" HODOWLA Pievamore*PL , NFO


6


3


Dobosz Klaudia


16


 


"R" HODOWLA ATLAS*PL , NFO


4


6


Zaleska Anna

 


16


 


"A" hodowla.Puszyste Łapki , NFO


2


5


Górzyńska Wioletta


16


 


"H" HODOWLA TĘCZOWA KRAINA*PL, NFO


3


4


Celińska Małgorzata

 

 

Powrót na początek strony