XXX i XXXI Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
SMK Jedynka
Nazwa ośrodka: 
Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Hotel Gromada
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
ul. 17 Stycznia 32
Dni wystawy: 
8 i 9 września 2012

 

SMK Jedynka - Warszawa, 8 i 9 wrześœnia 2012 r.
GRUPA 2
Sebastian Pruchniak, PL
Fabio Brambilla, IT
 
2 m SP Cami Calina*PL, DVM a 09 HP HP K. Sett
4 m GIP Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1, CAPS, NOM EX1, CAPS, NOM K. Laskowska
5 f IC Atena Asgaard Gods, SK n 03 EX1% EX1, CAGCIB K. Różalski
12 m Zoran Kotonland*PL a 09 EX1 - M. Kuzawińska
12 f Gumiśœka Calina*PL n 03 EX1 EX1 K. Sett
GRUPA 3
Marina Vinkel, EE
Sebastian Pruchniak, PL
 
11 f Eleni Dumny Kot*PL n 22 EX1, BIV EX1, BIV, NOM I. Gawarkiewicz
12 f S*Myselis'a Papaya n 22 EX1 EX1, NOM M. Bartoszewska
12 f Gaja Calina*PL n 23 EX2 EX2 K. Sett
GRUPA 4
Svetlana Stoliarova, BY
Marina Vinkel, EE
 
3 m GIC cyber[shot] Groove Armada*PL n 09 22 EX1, CACS, BIV, NOM, BIS EX1, CACS, BIV, NOM, BIS M. Dobrolubow-Stefaniak
9 m Mat Uroczysko*PL n 09 23 EX1, CAC EX1, CAC M. Ambroziak-Dogru
11 m Tajfun Puszyste Koty*PL n 03 22 EX1 - J. Ziemińska-Walter
12 m PL*Atlas Natan a 09 22 EX1, NOM EX1 A. Zaleska
12 m Amor Ewadar's a 09 23 EX2 - D. Sobora
12 f Gama Calina*PL n 02 21 EX1 EX1 K. Sett
GRUPA 5
Ireneusz Pruchniak, PL
Svetlana Stoliarova, BY
 
4 f GIP Vega Ice Moon*PL f EX1, CAPS EX1, CAPS, NOM, BIS K. Laskowska
9 f Afrodyta Leœne Futrzaki*PL f EX1, CAC EX2 M. & D. Terpiłowscy
9 f Brita Królowej Maud*PL g EX3 EX3 D. & R. Wrońscy
9 f Panama Puszyste Koty*PL f 22 ABS - A. Supernal
9 f Yalissa Gatta*PL f 24 EX2 EX1, CAC, BIV I. & M. Kijanowscy
10 m Rostock Puszyste Koty*PL d 24 ABS - J. Ziemińska-Walter
10 f Malta Puszyste Koty*PL f 24 EX1, CAP, NOM - J. Ziemińska-Walter
15 f Yalla Gatta*PL f     E. Kosycarz
GRUPA 6
Fabio Brambilla, IT
Marie Westerlund, DK
 
1 f SC Bia Igmu Kiyo'Kag*PL, JW, DVM f 09 23 HP, NOM, BIS HP M. Bartoszewska
3 f GIC Malija Gatta*PL f 09 23 EX1, CACS EX1, CACS E. Kosycarz
4 m GIP Chester Zielone Migdały*PL e 09 EX1, CAPS, NOM, BIS EX1, CAPS, NOM, BOS M. & D. Terpiłowscy
6 m IP Nacho Fiords Guardian*PL e 09 22 EX1, CAGPIB EX1, CAGPIB K. Różalski
7 f CH Melia Gatta*PL f 09 23 ABS ABS E. Kosycarz
11 m Heyoka Kiyo'Kag*PL d 03 23 EX1 EX1 M. Bartoszewska
11 f IT*Nine World's Taylor f 03 EX1 EX1 K. Laskowska
12 m S*SillyZones Hi Hat d 03 24 EX1, BIV, NOM, BIS, BIC, BOB 1 EX1, BIV, NOM, BIS, BIC, BOB 1 J. Ledin & M. Krajewska
GRUPA 7
Svetlana Stoliarova, BY
Sebastian Pruchniak, PL
 
10/8 m Giizos Kiyo'Kag*PL ds 22 EX1, CAP, NOM EX1, CAPIB, NOM M. Bartoszewska
11 m Fredo Calina*PL as 24 EX1, NOM EX1 A. Lasota
GRUPA 8
Marie Westerlund, DK
Ireneusz Pruchniak, PL
 
9/7 m Baldur Królowej Maud*PL ns 09 23 EX1, CAC EX1, CACIB, NOM J. Michalczuk & P. Czop
12 m Helios de Khazad Dum*F ns 09 22 EX1, BIV, NOM EX1 N. del Patrie & M. Krajewska
12 f Yoshi Kotonland*PL ns 09 ABS - M. Kuzawińska
12 f Boni Kitajec*PL gs 09 22 EX2 - M. Szatkowska
12 f Fantazja Dumny Kot*PL ns 03 22 EX1 EX1, BIV, NOM I. Gawarkiewicz
GRUPA 9
Fabio Brambilla, IT
 
 
7 m CH Palermo Puszyste Koty*PL w 62 EX1, CACIB - J. Ziemińska-Walter & D. Załuska
MIOTY
Marie Westerlund, DK
Fabio Brambilla, IT
 
16   "G" Calina*PL 3 1, NOM K. Sett

 

 

Powrót na początek strony