XVII i XVIII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
EKKR
Nazwa ośrodka: 
Kompleks Sportowy
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
ul. Lindego 20
Dni wystawy: 
3 i 4 grudnia 2011

 

EKKR - Warszawa, 3 i 4 grudnia 2011 r.
 
GRUPA 1
Dietmar Sagurski, DE
Fabrice Calmes, FR
 
8 m PR Eragon Zielone Migdały*PL n EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM I. & M. Kijanowscy
GRUPA 2
Kvetoslava Mahelkova, CZ
Dietmar Sagurski, DE
 
3 f GIC Celine Zielone Migdały*PL a 09 EX1, CACS, NOM EX1, CACS M. & D. Terpiłowscy
6 m IP Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1, CAGPIB EX1, CAGPIB, NOM, BIS K. Laskowska
10 m Vemund Ice Moon*PL a 09 EX1, CAP, NOM, BIS EX1, CAP I. Miłkowska
11 f N*Tingoskattens Yang n 09 EX1 EX1 M. Krajewska
GRUPA 3
Helene Reiter, DE
Kvetoslava Mahelkova, CZ
 
6 f IP Migotka Dwa Susy*PL n 22 EX1, CAGPIB, NOM EX1, CAGPIB, NOM, BIS R. Konarzewski & N. Kałucki
GRUPA 4
Louis Coste, FR
Telervo Kass, FI
 
7 m CH (N)Fodnaheia's Galypso n 03 22 EX1, CACIB, BIV, NOM EX1, CACIB M. Rybacki & A. Zaleska
9 m Axel Leśne Futrzaki*PL n 09 22 - EX2 I. Fuz
9 m Borys Dumny Kot*PL a 09 22 EX1, CAC EX1, CAC, BIV D. Jankowski
10 f Nevada Puszyste Koty*PL n 09 22 EX1, CAP, NOM EX1, CAP J. Ziemińska-Walter
11 m Mat Uroczysko*PL n 09 23 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM M. Ambroziak-Dogru
11 m Teodor Mroon*PL a 09 23 EX2 EX2 M. Iwańska
11 f Aria Lovely Temper*PL n 09 22 EX1 ABS M. Pyrka-Majerkiewicz
12 m Graffiti Bridge des Iles Lofoten*FR n 09 24 EX1, NOM EX1, NOM G. Tinel
GRUPA 5
Telervo Kass, FI
Beverly Elian, RO
 
5 f IC Vibeke Ice Moon*PL g EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB R. Konarzewski & N. Kałucki
6 f IP Vega Ice Moon*PL f EX1, CAGPIB, NOM EX1, CAGPIB, NOM K. Laskowska
7 f CH Doli Kiyo'Kag*PL g EX1, CACIB EX1, CACIB A. Lasota
9 f Etu Igmu Kiyo'Kag*PL f 22 EX1, CAC, BIV, NOM EX2 M. Bartoszewska & M. Mróz
9 f Malta Atlas*PL g 24 EX2 EX1, CAC, BIV D. Sobora
10/8 m Marakesz Puszyste Koty*PL e 23 EX1, CAP, NOM EX1, CAPIB, NOM J. Ziemińska-Walter
11 m Aston Perła Norwegii*PL e EX1 - K. Szymczyk
11 m Bjorn Mochato*PL e 23 EX2 EX1 D. Załuska
11 f Yalissa Gatta*PL f 24 EX3 EX2 I. & M. Kijanowscy
11 f Flo Kiyo'Kag*PL d 22 EX4 EX3 A. Lasota
11 f Panama Puszyste Koty*PL f 22 EX2 EX4 A. Supernak
11 f S*Fridalas Chili f 22 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM K. Rogala
12 m Giizis Kiyo'Kag*PL d 22 EX1, NOM EX1, NOM M. Bartoszewska & M. Mróz
GRUPA 6
Beverly Elian, RO
Telervo Kass, FI
 
1 f SC S*Utblickens Trulsa f 09 24 HP, BIV HP, BIV, NOM M. Krajewska
4 m GIP Chester Zielone Migdały*PL e 09 EX1, CAPS, NOM EX1, CAPS, NOM M. & D. Terpiłowscy
7 f CH Niagara Puszyste Koty*PL f 09 EX1, CACIB - M. Ambroziak-Dogru
7 f CH Runii Ruu z Sosnowego Boru*PL g 09 ABS EX1, CACIB K. Różalski
9 f Anulka Leśne Futrzaki*PL f 09 EX1, CAC EX1, CAC M. & D. Terpiłowscy
9 f Bajka Dumny Kot*PL, JW f 09 22 ABS ABS A. Gawarkiewicz
9 f PL*Atlas Madera f 09 22 EX2 EX2 M. Rybacki & A. Zaleska
10 m Nacho Fiords Guardian*PL e 03 22 ABS EX1, CAP K. Różalski
11 m S*Seerath's Cobol d 09 24 EX1, BIV, NOM EX1 A. & R. Lewandowscy
11 f DK*Bergedorf Arlanda f 03 23 EX1 EX3 K. Rogala
11 f Tola Mroon*PL g 03 23 EX2 EX1, BIV M. Krajewska
11 f Rovaniemi Puszyste Koty*PL f 09 24 - EX2 D. Roca
GRUPA 7
Gianfranco Mantovani, IT
Helene Reiter, DE
 
3 m GIC Thunder Duszek Lasu*PL ns 23 EX1, CACS, NOM EX1, CACS K. Rogala
10 m Viljar Ice Moon*PL ns EX1, CAP, NOM EX1, CAP I. Miłkowska
11 m Brad Mochato*PL es 23 EX1 EX1, NOM D. Załuska
GRUPA 8
Telervo Kass, FI
Dietmar Sagurski, DE
 
9/7 m Brayn Dumny Kot*PL ns 09 22 EX1, CAC EX1, CACIB, NOM D. Jankowski
MIOTY
Gianfranco Mantovani, IT
Helene Reiter, DE
 
16   "A" Królowej Maud*PL 1, NOM 1, NOM D. & R. Wrońscy

 

Powrót na początek strony