IX i X Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
No Problem
Nazwa ośrodka: 
Hala Sportowa Uniwersytetu Białostockiego
Miasto: 
Białystok
Adres: 
ul. Świerkowa 20 a
Dni wystawy: 
8 i 9 października 2011

 

NP - Białystok, 8 i 9 października 2011 r.
 
GRUPA 2
Lesley Morgan-Blythe, AU
Daria Łukasik, PL
 
5 f IC Celine Zielone Migdały*PL a 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB M. & D. Terpiłowscy
8 m PR Agat Leśne Futrzaki*PL n 09 EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM M. & D. Terpiłowscy
12 f N*Tingoskatten's Yang n 09 EX1, NOM EX1 M. Krajewska
GRUPA 4
Françoise Milcent-Dubois, FR
Alfred Wittich, CH
 
3 f GIC Charlotte Maggot*PL n 09 23 EX1, CACS, BIV, NOM, BIS, BOB 2 EX1, CACS, BIV, NOM, BOS M. Ferenc
3 f GIC Freya z Krainy Asgardu*PL JW n 09 23 EX2 EX2 A. Miłaszewska
9 f Vesuna Gatta*PL n 09 23 EX1, CAC - E. Kosycarz
12 m Antałek Lovely Temper*PL n 09 22 EX2 EX2 M. Pyrka-Majerkiewicz
12 m Mat Uroczysko*PL n 09 23 EX1, NOM EX1 M. Ambroziak-Dogru
GRUPA 5
Daria Łukasik, PL
Hanne Sofie Sneum, DK
 
9 f Doli Kiyo'Kag*PL g EX2 EX2 A. Lasota
9 f Malta Atlas*PL g 24 EX1, CAC EX1, CAC, NOM D. Sobora
10 f EC Cimone Atlas*PL g 22 EX1, CAP EX1, CAP, NOM, BIS T. Andruszko
11 f S*Fridalas Chili f 22 EX1 EX1, BIV, NOM K. Rogala
12 f Flo Kiyo'Kag*PL d 22 EX2 EX1 A. Lasota
12 f Yalissa Gatta*PL f 24 EX1, BIV - I. & M. Kijanowscy
GRUPA 6
Hanne Sofie Sneum, DK
Françoise Milcent-Dubois, FR
 
3 f GIC S*Utblickens Trulsa f 09 23 EX1, CACS, BIV, NOM EX1, CACS, BIV, NOM M. Krajewska
6 m IP Chester Zielone Migdały*PL e 09 EX1, CAGPIB, NOM, BOS EX1, CAGPIB, NOM, BOS M. & D. Terpiłowscy
9 f Runii Ruu z Sosnowego Boru*PL f 09 EX2 EX1, CAC K. Różalski
9/7 f Niagara Puszyste Koty*PL f 09 EX1, CAC EX1, CACIB M. Ambroziak-Dogru
10 m Nacho Fiords Guardian*PL e 03 22 EX1, CAP EX1, CAP K. Różalski
11 f Tola Mroon*PL g 03 23 EX1, NOM EX1, NOM, BIS M. Krajewska
12 f Zeta Centauri Gatta*PL f 03 23 EX1 - E. Kosycarz
12 f DK*Bergedorf's Arlanda f 03 23 ABS EX1 K. Rogala
GRUPA 7
Daria Łukasik, PL
Lesley Morgan-Blythe, AU
 
5 f IC Rani Duszek Lasu*PL fs 23 EX1, CAGCIB - I. & M. Kijanowscy
9 m Remus z Sosnowego Boru*PL es 22 EX1% EX1, CAC D. & R. Wrońscy
9 f Iluzja Zielone Migdały*PL gs EX1, CAC, BIV EX1, CAC T. Andruszko
GRUPA 8
Alfred Wittich, CH
Daria Łukasik, PL
 
1 m SC Dario Dot Maggot*PL ns 09 24 HP, NOM HP, NOM, BIS, BOB 3 M. Ferenc
MIOTY
Françoise Milcent-Dubois, FR
Daria Łukasik, PL
 
16   "A" Lovely Temper*PL 1, NOM ABS M. Pyrka-Majerkiewicz

 

Powrót na początek strony