XXVI i XXVII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
SMK Jedynka
Nazwa ośrodka: 
Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Hotel Gromada
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
ul. 17 Stycznia 32
Dni wystawy: 
10 i 11 września 2011

 

SMK Jedynka - Warszawa, 10 i 11 września 2011 r.
 
GRUPA 1
Mira Fonsen, FI
 
 
10 f Ojno Gatta*PL n EX1, CAP, NOM - A. Tomaszewska
GRUPA 2
Ireneusz Pruchniak, PL
Mira Fonsen, FI
 
4 m GIP Cami Calina*PL a 09 EX1, CAPS, BIV, NOM, BIS EX1, CAPS, BIV, NOM K. Sett
5 f IC Celine Zielone Migdały*PL a 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB M. & D. Terpiłowscy
8 m PR SC Baldur Arthur*PL a 09 EX1, CAPIB EX2 K. Sett
8 m PR Vendel Ice Moon*PL a 09 - EX1, CAPIB K. Laskowska
10 m Agat Leśne Futrzaki*PL n 09 EX1, CAP EX1, CAP M. & D. Terpiłowscy
GRUPA 3
Sebastian Pruchniak, PL
Steven L. Jones, NO
 
1 f SC Ariell Maggot*PL DVM DSM n 23 HP HP, BIV, NOM M. Ferenc
3 m GIC Fafnir Gaissa*PL n 22 EX1, CACS EX1, CACS W. Borzęcka
11 m Ramzes II Karodok*PL n 24 EX1, BIV EX1, NOM R. Grabara & M. Szatkowska
GRUPA 4
Mira Fonsen, FI
Sebastian Pruchniak, PL
 
3 f GIC Charlotte Maggot*PL n 09 23 EX1, CACS EX1, CACS, BIV, NOM M. Ferenc
5 m IC cyber [shot] Groove Armada*PL JW n 09 22 EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BOS EX1, CAGCIB M. Dobrolubow-Stefaniak
9 m (N) Fodnaheia's Galypso n 03 22 - EX1, CAC A. Zaleska, M. & M. Rybaccy
9 f Vesuna Gatta*PL n 09 23 EX1, CAC EX1, CAC E. Kosycarz
9 f Macarena Fiords Guardian*PL n 09 24 - ABS K. Suchodolski
11 m Xenos Gatta*PL n 09 22 - EX2 M. Nowak
11 m Martini Leśny Chochlik*PL n 09 23 EX1, BIV EX1, BIV, NOM K. Durczak & A. Radniecka
12 m S*Fridalas Qrikon a 09 22 EX2 - I. Sosnowska-Kozieł
12 m Mat Uroczysko*PL n 09 23 EX1 EX1 M. Ambroziak-Dogru
GRUPA 5
Ireneusz Pruchniak, PL
Sebastian Pruchniak, PL
 
9 f Eile Notabene*PL g - EX1, CAC A. Latowska
9 f Doli Kiyo'Kag*PL g EX1, CAC DISQ. A. Lasota
10 f Vega Ice Moon*PL f - EX1, CAP, NOM K. Laskowska
11 f PL*Atlas Malta g 24 EX1, BIV, NOM - D. Sobora
12 f Bella Mochato*PL f 23 EX1 - D. Załuska
12 f Yalissa Gatta*PL f 24 EX2 EX1, BIV E. Kosycarz
GRUPA 6
Henry Hornell, SE
Ireneusz Pruchniak, PL
 
3 f GIC Malija Gatta*PL f 09 23 EX1, CACS, BIV EX1, CACS, BIV E. Kosycarz
5 m IC Burgund Gatonegro*PL e 09 22 EX1, CAGCIB - M. Kozak
6 m IP Chester Zielone Migdały*PL e 09 EX1, CAGPIB, NOM EX1, CAGPIB, NOM M. & D. Terpiłowscy
9 f Niagara Puszyste Koty*PL f 09 EX1, CAC EX1, CAC M. Ambroziak-Dogru
9 f Runii Ruu z Sosnowego Boru*PL f 09 EX2 EX2 K. Różalski
11 m Nacho Fiords Guardian*PL e 03 22 EX1, BIV, NOM EX1 K. Różalski
11 f Dido Gatonegro*PL f 09 EX2 ABS K. Lewczenko
11 f PL*Forest Eyes Zoły g 09 EX1 EX1 D. & D. Biskupskie
12 f Fantaghiro Bella Candi*PL g 03 EX1 - I. Janik & P. Wicepolski
15 m Xanthus Gatta*PL d 09 23     E. Kosycarz
GRUPA 7
Donatella Mastrangelo, IT
Ireneusz Pruchniak, PL
 
9 m Remus z Sosnowego Boru*PL es 22 EX1, CAC EX1, CAC R. Wroński
10 f Alika Kitajec*PL fs 23 EX1, CAP, NOM - K. Karpińska
GRUPA 8
Sebastian Pruchniak, PL
Steven L.Jones, NO
 
3 m GIC Dario Dott Maggot*PL ns 09 24 EX1, CACS, NOM EX1, CACS M. Ferenc
6 m IP Amon Amarth Evestrum*PL ns 09 22 EX1, CAGPIB EX1, CAGPIB M. Dobrolubow-Stefaniak
10/8 m De La Soul Groove Armada*PL ns 09 23 EX1, CAP, NOM EX1, CAPIB, NOM M. Skotarczyk
GRUPA 9
Mira Fonsen, FI
Ireneusz Pruchniak, PL
 
9 m Owen Kotyani*PL w EX1% ABS D. Załuska
11 m Palermo Puszyste Koty*PL w EX1, NOM EX1 J. Ziemińska-Walter
MIOTY
Mira Fonsen, FI
Sebastian Pruchniak, PL
 
16   "A" Perła Norwegii*PL 1, NOM 1, NOM K. Szymczyk
16   "Y" Gatta*PL 2 3 E. Kosycarz
16   "B" Mochato*PL - 2 D. Załuska

 

Powrót na początek strony