LII i LIII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
CCL
Nazwa ośrodka: 
Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Miasto: 
Zgierz
Adres: 
ul. Wschodnia 2
Dni wystawy: 
7 i 8 maja 2011

 

CCL - Zgierz 7 i 8 maja 2011 r.
 
GRUPA 1
Isabelle Maillard Chiavuzzo, CH
Tetiana Boiko, UA
 
11 f Blanka Czarodziej Lasu*PL a EX1 EX1 A. Szmyt
GRUPA 2
Assae Nissen, DK
Tetiana Boiko, UA
 
10 m Cami Calina*PL a 09 EX1, CAP, NOM, BIS EX1, CAP, NOM, BIS K. Sett
11 m Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1 EX1 K. Laskowska
12 f Tamara Aniro*PL n 03 - EX1 A. Bociańska
GRUPA 3
Sirpa Lindelof, SE
Isabelle Maillard Chiavuzzo, CH
 
1 m SC Hipcio Karodok*PL DVM, DSM n 22 HP, BIV, NOM, BIS HP, NOM, BIS, BIC R. Grabara
3 m GIC Fafnir Gaissa*PL n 22 EX1, CACS - W. Borzęcka
12 m Ramzes II Karodok*PL n 24 EX1 EX1, NOM R. Grabara
GRUPA 4
Isabelle Maillard Chiavuzzo, CH
Tetiana Boiko, UA
 
9 f Perla Makaranta*PL n 09 24 EX1, CAC EX1, CAC K. Sett
11 m (N) Fodnaheia's Galypso n 03 22 EX1 - A. Zaleska, M. & M. Rybaccy
11 f Vesuna Gatta*PL n 09 24 - EX1, BIV, NOM E. Kosycarz
12 m Borys Dumny Kot*PL a 09 22 EX1, BIV, NOM EX1 D. Jankowska
GRUPA 5
Tetiana Boiko, UA
Isabelle Maillard Chiavuzzo, CH
 
9 f Rilla Dajatera*PL f 23 EX1, CAC CHANGE COLOUR R. Dębicki
11 f Vega Ice Moon*PL f EX1 EX1 K. Laskowska
GRUPA 6
Assae Nissen, DK
Donatella Mastrangelo, IT
 
1 f SC Bia Igmu Kiyo'Kag*PL JW f 09 23 HP, BIV, NOM, BOS HP M. Bartoszewska
5 m IC Paytah Makaranta*PL d 09 24 EX1, CAGCIB EX1% M. Bartoszewska
5 f IC Deja vu Sirkad*PL f 03 24 - EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BOS B. Goślińska
7 m CH Burgund Gatonegro*PL e 09 23 EX1, CACIB, NOM EX1, CACIB, NOM M. Kozak
9 f Bajra Demon Lasu*PL e 09 23 ABS ABS A. Błaszczyk
9 f Vanilia z Alinatu*PL f 09 23 EX1, CAC EX1% M. Kozak
11 f Nebraska Puszyste Koty*PL f 09 23 EX1 EX1, NOM K. Szymczyk
12 f Faye Dunaway Agpamis*PL f 09 22 EX1 EX1, NOM A. Łodzińska & M. Maćkowiak
GRUPA 7
Tetiana Boiko, UA
Assae Nissen, DK
 
7 f CH Luc Kotonland*PL as 23 EX1, CACIB EX1, CACIB A. Markiewicz
12 f Farrah Fawcett Agpamis*PL ns 24 EX1 EX1 M. Maćkowiak
GRUPA 8
Sirpa Lindelof, SE
Assae Nissen, DK
 
12 m Brayn Dumny Kot*PL ns 09 22 EX1 EX1 D. Jankowska

 

Powrót na początek strony