XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
ŚKMKR
Nazwa ośrodka: 
Hala Widowiskowo-Sportowa
Miasto: 
Jaworzno
Adres: 
ul. Grunwaldzka 80
Dni wystawy: 
2 i 3 kwietnia 2011

 

SKMKR - Jaworzno 2 i 3 kwietnia 2011 r.
 
GRUPA 2
Dieter Filler, CH
Waltraut Sattler, DE
 
3 f GIC Juwanna Forest Eyes*PL n 09 EX1, CACS EX1, CACS D. & D. Biskupskie
7 m CH Rivendolf Forest Eyes*PL n 09 EX1, CACIB EX1, CACIB, BIV K. Kozdraś-Kałużna
7 f CH Flower Duma Wikinga*PL a 02 EX1, CACIB EX1, CACIB M. Szatkowska
9/7 m Forte Przyjaciel Elfów*PL n 09 EX1, CAC, BIV EX2 Z. Mitręga
9 m Cyryl z Mikorowo*PL a 09 ABS - M. Chmielowicz
11 m Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1 EX1, NOM K. Laskowska
GRUPA 3
Laura Burani, IT
Luigi Comorio, IT
 
9/7 m Barbouille de Stang ar Voud*F n 24 EX1, CAC, BIV EX1, CACIB A. & R. Lewandowscy
9 f Wega Makaranta*PL n 24 EX1, CAC EX1, CAC, BIV, NOM A. & R. Lewandowscy
11 m Aragon von der Gehlen Bike at 22 EX1 EX1 D. & D. Biskupskie
GRUPA 4
Waltraut Sattler, DE
Dieter Filler, CH
 
5 m IC Edar Przyjaciel Elfów*PL n 09 23 EX1, CAGCIB, BIV EX1, CAGCIB, BIV J. Pająk
9 f Tosia Makaranta*PL n 03 24 EX1, CAC EX1, CAC A. Brudkiewicz-Paździora
12 m Go Kart Gucci av Jostedalsbreen n 09 22 EX1, NOM EX1, NOM T. Wróblewska
GRUPA 5
Luigi Comorio, IT
Laura Burani, IT
 
9 f Fami Sil Gewron*PL d EX1, CAC EX1, CAC, NOM A. Dziembała
12 f Blanca Dumny Kot*PL g 22 EX1, NOM EX1, NOM I. Gawarkiewicz
GRUPA 6
Dieter Filler, CH
Robert Lubrano, FR
 
5 f IC Uma-Mi Zwycięzca Troli*PL d 03 23 EX1, CAGCIB, BIV - T. Szutran
9/7 f Cabiuna Blueskotka*PL f 03 EX1, CAC EX1, CACIB T. Szutran
9 f Roksana Dajatera*PL f 09 24 EX2 EX1, CAC D. Wasilewski
11 m Gucio Przyjaciel Elfów*PL d 03 24 EX1 EX2 J. Pająk & M. Michałowski
11 m Colloco White Kota*PL e 03 24 EX2 EX1 A. Brudkiewicz-Paździora
12 f Bajka Dumny Kot*PL f 09 22 EX1, BIV, NOM, BIS EX1, BIV, NOM, BIS I. Gawarkiewicz
GRUPA 7
Laura Burani, IT
Waltraut Sattler, DE
 
7 f CH Ulsana Duszek Lasu*PL gs 24 EX1, CACIB EX1, CACIB M. Knapik
GRUPA 9
Robert Lubrano, FR
Laura Burani, IT
 
9 m Owen Kotyani*PL w EX1, CAC EX1, CAC D. Załuska
MIOTY
Luigi Comorio, IT
Robert Lubrano, FR
 
16   "C" White Kota*PL 1 1, NOM A. Brudkiewicz-Paździora

 

Powrót na początek strony