XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
EKKR
Nazwa ośrodka: 
Hala widowiskowo-sportowa ARENA URSYNÓW
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
ul. Pileckiego 122
Dni wystawy: 
4 i 5 grudnia 2010

 

EKKR - Warszawa 4 i 5 grudnia 2010 r.
 
Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 1
Geir Johan Edvardsen
Anne Veland
 
5 f IC Metanira AB-Cat*PL n ABS ABS M. Partykiejew
10 m Eragon Zielone Migdały*PL n CHANGE COLOUR EX1, CAP, NOM I. & M. Kijanowscy
GRUPA 2
Karl Preiss
Geir Johan Edvardsen
 
1 f SC Ethel Mo Cushle*PL DVM DSM n 09 EX1, HP, NOM, BIS EX1, HP, BIV, NOM, BIS K. Kaliciński
7 m CH Ervik des Iles Lofoten n 03 EX1, CACIB, NOM, BIS EX1, CACIB, NOM K. Sett
9/7 f Disa Norbat*PL a 09 EX1, CAC EX1, CACIB A. Andrzejczuk
12 m Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1, BIV - K. Bińkowska
12 m Vemund Ice Moon*PL a 09 - EX1 K. Bińkowska
GRUPA 3
Alfred Wittich
Geir Johan Edvardsen
 
3 m GIC Fafnir Gaissa*PL n 22 EX1, CACS EX1, CACS W. Borzęcka
3 f GIC Cala Arthur*PL a 23 EX1, CACS, BIV EX1, CACS K. Sett
5 m IC DK Salling Cool Sirius n 22 EX1, CAGCIB EX1 % V. Krakowiak
7 f CH PL*Atlas Idalia n 22 ABS - M. Chmielewska
9 f Mimbla Dwa Susy*PL n 23 ABS EX1, CAC M. Partykiejew
10/8 f Migotka Dwa Susy*PL a 22 EX1, CAP, NOM, BIS EX1, CAPIB, NOM, BIS R. Konarzewski
12 m PL*Atlas Little Darling n 22 EX1 EX1, BIV A. Zaleska
12 f Gaudi Zielone Migdały*PL n 23 EX1 EX1 I. & M. Kijanowscy
GRUPA 4
Charles Spijker
Alfred Wittich
 
5 f IC Boogy'Luv Groove Armada*PL n 03 22 EX2 EX1, CAGCIB, NOM K. Kaliciński
5 f IC Daga Słodki Urwis*PL n 09 23 EX1, CAGCIB EX2 L. Szpineter
7 m cyber[shot] Groove Armada*PL JW n 09 22 EX1, CACIB, BIV, NOM EX1, CACIB, BIV, NOM M. Dobrolubow-Stefaniak
9 f Kalahari Atlas*PL n 09 23 EX1, CAC EX1, CAC A. Zaleska & K. Durczak
10/8 m Vivaldi Antonio Gatonegro*PL n 09 23 EX1, CAP, NOM EX1, CAPIB E. Duczyńska
12 m Fraggle Rock d'Hibernia n 02 21 EX1, NOM EX1 C. Heymans
17 m GIC Celt z Sosnowego Boru*PL n 09 22 1 1, NOM, BIS V. Krakowiak
GRUPA 5
Robert Lubrano
Anne Veland
 
5 f IC Amber Leśne Marzenie*PL d - EX1, CAGCIB K. Rogala
7 f CH Maja Makaranta*PL f 23 EX1, CACIB - V. Krakowiak
8 f Kachiko Leśny Chochlik*PL f EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM M. Kałmuczak
9 f Elizabeth Norbat*PL f 23 EX1, CAC EX1, CAC A. Andrzejczuk
11 f Etu Igmu Kiyo'Kag*PL f 22 EX1, BIV EX1, BIV, NOM M. Bartoszewska
12 f Afrodyta Leśne Futrzaki*PL f EX2 EX3 M. & D. Terpiłowscy
12 f Vega Ice Moon*PL f - EX2 K. Bińkowska
12 f Vibeke Ice Moon*PL g EX1 EX1, NOM K. Bińkowska
GRUPA 6
Alfred Wittich
Robert Lubrano
 
3 f GIC S*Utblicken's Trulsa f 09 24 EX1, CACS, BIV EX1, CACS, BIV, NOM L. Szpineter & M. Krajewska
7 m CH Tobago z Alinatu*PL e 09 EX1, CACIB - A. Leciejewska
8 f PR Ketsui Leśny Chochlik*PL d 09 EX1, CAPIB EX1, CAPIB A. Radniecka
9 m Xander Zwycięzca Troli*PL d 09 24 EX2 EX2 M. Pamfil
9 m Paytah Makaranta*PL d 09 24 EX1, CAC, NOM EX1, CAC M. Bartoszewska
10 f Crazy 4U Groove Armada*PL f 09 22 - EX1, CAP, NOM A. Rajtar-Klepuszewska
11 m Pepe Pillow z Sosnowego Boru*PL d 09 EX1 EX1, BIV, NOM A. Grabowska
11 f Unreal Leśny Łowca*PL f 09 22 - EX2 V. Krakowiak
11 f Tigra Makaranta*PL f 09 23 EX1 EX1 M. Pyrka-Majerkiewicz
12 m Zumi Duszek Lasu*PL d 03 23 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM L. Szpineter
12 m Viljar z Alinatu*PL d 09 22 EX2 EX2 A. Leciejewska
12 f Anulka Leśne Futrzaki*PL f 09 EX1 EX2 M. & D. Terpiłowscy
12 f Niagara Puszyste Koty*PL f 09 EX2 - J. Ziemińska-Walter
12 f Nebraska Puszyste Koty*PL f 09 23 - EX1 J. Ziemińska-Walter
GRUPA 7
Geir Johan Edvardsen
Karl Preiss
 
5 f IC Trish Duszek Lasu*PL fs 23 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM L. Szpineter
GRUPA 8
Robert Lubrano
Karl Preiss
 
5 f IC Josephine Turner Dwa Susy*PL ns 09 23 EX1, CAGCIB, BIV, NOM EX2 A. Łodzińska
5 f IC Unique Duszek Lasu*PL gs 09 23 EX2 EX1, CAGCIB, BIV L. Szpineter
8 m PR Amon Amarth Evestrum*PL ns 09 22 EX1, CAPIB, NOM ABS M. Dobrolubow-Stefaniak
9 f PL*Forest Eyes Sileya fs 03 EX2 EX2 M. Matusik
9 f Claudia Cardinale*PL ns 09 EX1 % EX1, CAC K. Bińkowska
11 f S*Fridalas Zilke ds 03 22 EX1 EX1 M. Pamfil
12 m De La Soul Groove Armada*PL ns 09 23 ABS ABS M. Skotarczyk
12 f Doo-Bop Groove Armada*PL fs 03 22 ABS ABS M. Skotarczyk
GRUPA 9
Anne Veland
Charles Spijker
 
11 m Owen Kotyani*PL w EX1 EX1 D. Załuska
12 f Torunn Lilia Av Snofjord*CH w EX1 EX1 M. Scheuner & M. Krajewska
MIOTY
Karl Preiss
Alfred Wittich
 
16   "A" Leśne Futrzaki*PL 3 1, NOM, BIS M. & D. Terpiłowscy
16   "N" Puszyste Koty*PL 2 3 J. Ziemińska-Walter
16   "V" Ice Moon*PL 1, NOM, BIS 2 K. Bińkowska

 

Powrót na początek strony