XLI i XLII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
Felis Posnania
Nazwa ośrodka: 
Międzynarodowe Targi Poznańskie hala nr 1
Miasto: 
Poznań
Adres: 
ul. Głogowska 14
Dni wystawy: 
20 i 21 listopada 2010

 

FP - Poznań 20 i 21 listopada 2010 r.
 
Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 1
Aleksey Shchukin
Dieter Filler
 
9 m Atos n EX1, CAC ABS A. Mach-Mockałło
GRUPA 2
Laura Burani
W.Albert Kurkowski
 
1 f SC Ethel Mo Cushle*PL DVM DSM n 09 EX1, HP, NOM, BIS EX1, HP, BIV K. Kaliciński
7 m CH Cyprian Vipkot*PL n 03 EX1% EX1, CACIB M. Matusik
9 f Pipi Aniro*PL a 09 - EX1, CAC A. Bociańska
10 m Nicola Aniro*PL n 03 EX1, CAP, NOM - A. Bociańska
12 f Salma Aniro*PL n 03 - EX1 A. Bociańska
GRUPA 3
Aleksey Shchukin
Dieter Filler
 
11 m S*NC's Frozen n 23 EX1, NOM EX1, NOM, BIS M. Kudra
GRUPA 4
W.Albert Kurkowski
Steven L.Jones
 
5 m IC Lantir z Krainy Asgardu*PL n 09 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB M. Walczak
5 f IC Boogy'Luv Groove Armada*PL n 03 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, BIV, NOM K. Kaliciński
9/7 m cyber[shot] Groove Armada*PL JW n 09 22 EX1, CAC, NOM EX1, CACIB, NOM M. Dobrolubow-Stefaniak
9/7 f Jericha z Krainy Asgardu*PL n 03 22 EX1, CAC, BIV EX1, CACIB M. Kudra
GRUPA 5
W.Albert Kurkowski
Dieter Filler
 
10 f Kachiko Leśny Chochlik*PL f EX1, CAP, NOM EX1, CAP, NOM M. Kałmuczak
11 f Jagoda Karmelki*PL g 22 EX1 - A. Janicka
12 f Seecom's Electra f 23 EX1 EX1 A. Wolf
15 m PR Alosza Trole Soni*PL d 23     M. Kowalski
GRUPA 6
Raymond Saetre
Hanne Sophie Sneum
 
5 m IC Dante Kamik*PL d 09 23 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB K. Durczak
5 f IC Olett Aniro*PL f 03 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM, BIS M. Dziemidowicz
6 f IP Hjordis z Krainy Asgardu*PL f 09 23 EX1, CAGPIB EX1, CAGPIB M. Walczak
7 m CH Tobago z Alinatu*PL e 09 EX1, CACIB EX2 A. Leciejewska
9/7 m Burgund Gatonegro*PL e 09 23 EX1, CAC EX1, CACIB M. Kozak
9 f Deja Vu Sirkad*PL f 03 24 EX1, CAC, BIV, NOM EX1, CAC B. Goślińska
10 f Ketsui Leśny Chochlik*PL d 09 EX1, CAP, NOM EX1, CAP, NOM A. Radniecka
12 m Simba Aniro*PL d 03 EX1 EX1, BIV A. Bociańska
GRUPA 7
Steven L.Jones
Dieter Filler
 
11 f Alva Kitajec*PL gs 23 EX1 EX1 M. Szatkowska
GRUPA 8
Raymond Saetre
Aleksey Shchukin
 
9 f PL*Forest Eyes Sileya fs 03 EX1, CAC EX1% M. Matusik
10/8 m Amon Amarth Evestrum*PL ns 09 22 EX1, CAP, NOM EX1, CAPIB, NOM M. Dobrolubow-Stefaniak
11 f Marcie Lux Polaris ns 03 22 EX1, BIV, NOM EX1, NOM A. Wolf
12 f Safiya Aniro*PL fs 09 EX1, NOM - J. Rzepa

 

Powrót na początek strony