XI i XII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
EKKR
Nazwa ośrodka: 
Hala Sportowa Białołęckiego Ośrodka Sportu
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
ul. Strumykowa 21
Dni wystawy: 
23 i 24 stycznia 2010

 

EKKR - Warszawa, 23 i 24 stycznia 2010 r.
Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 1
Steven L. Jones
Francoise Milcent
 
3 m
GIC DK Salling`s Goliat a
EX1, CACS EX1, CACS I. & M. Kijanowscy
11 f Euforia Zielone Migdały*PL a EX1, BIV EX1 I. & M. Kijanowscy
12 m Axel a EX1, NOM --- A. Mach-Mockałło
GRUPA 2
Berta Nemcova
Sirpa Lindelof
 
1 m GIC Baldur Arthur*PL a 09 EX1, HP --- K. Sett
3 f GIC Ethel Mo Cushle*PL n 09 EX1, CACS, BIV, NOM EX1, CACS, BIV, NOM, BIS K. Kaliciński
5 f IC Amelka Zielone Migdały*PL n 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB I. & M. Kijanowscy
7 f CH Furrina Kot Freyi*PL n 09 EX1% EX2 S. Twardowska
9/7 f Celine Zielone Migdały*PL a 09 EX1, CAC EX1, CACIB M. & D. Terpiłowscy
GRUPA 3
Steven L. Jones
Dieter Filler
 
1 f EC Ariell Maggot*PL n 23 EX1, HP, BIV, NOM EX1, HP, BIV, NOM M. Ferenc
9/7 m DK Salling's Cool Sirius n 22 EX1, CAC EX1, CACIB V. Krakowiak
9 f
Boogy’2Nite Groove Armada*PL n 22
EX1, CAC EX1, CAC K. Kaliciński
11 m Jorg Uroczysko*PL n 22 --- EX1, BIV, NOM D. & R. Pęcherczyk
11 f Petronella Mroon*PL n 22 EX1, NOM EX1 M. Krajewska
12 m PL*Atlas Junior n 22 --- EX1, NOM B. Połeć
GRUPA 4
Yan Roca-Folch
Francoise Milcent
 
3 m GIC Celt z Sosnowego Boru*PL n 09 22 EX1, CACS EX1% V. Krakowiak
4 m GIP PL*Atlas Eric Clapton n 09 23 EX1, CAPS, NOM --- W. Borzęcka
7 m CH Furby Kamik*PL n 09 22 EX1, CACIB --- M. Kubiak
9 m Cyrrus Leśne Marzenie*PL a 09 22 ABS ABS K. Rogala
9 m S*Aristo Limaz Milo Lorimar n 03 24 EX1, CAC, NOM, BIS EX1, CAC, BIV, NOM, BIS L. Szpineter
9 f
Boogy’Luv Groove Armada*PL n 03 22
EX2 EX1, CAC K. Kaliciński
9/7 f Cyrilla Leśne Marzenie*PL n 09 22 EX1, CAC, BIV, NOM, BIS EX1, CACIB K. Rogala & G. Szymanowska
9 f
F*Chelsey des Friggodin n 09 23
--- ABS A. Kubień
12 f PL*Atlas Janne n 09 24 EX1, NOM EX1, NOM M. Dziemidowicz
17 m GIC Celt z Sosnowego Boru*PL n 09 22 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS V. Krakowiak
GRUPA 5
Berta Nemcova
Sonia Ivankova
 
9 f Carmen Szary Kot*PL f --- EX1, CAC D. & R. Pęcherczyk
9/7 f Maja Makaranta*PL f 24 EX1, CAC EX1, CACIB V. Krakowiak
GRUPA 6
Francoise Milcent
Dieter Filler
 
7 f Olett Aniro*PL f 03 EX1, CACIB EX1, CACIB M. Dziemidowicz
8 f PR Fiona Kamik*PL d 09 23 EX1, CAPIB --- M. Kubiak
10/8 m Chester Zielone Migdały*PL e 09 EX1, CAP, NOM EX1, CAPIB, NOM M. & D. Terpiłowscy
9 f
Nickan z Sosnowego Boru*PL f 09 22
EX2 EX3 A. Grabowska
9 f
Daisy Mea Maggot*PL f 09 23
EX3 EX1, CAC, BIV M. Ferenc
9 f Bia Igmu Kiyo'Kag*PL f 09 23 EX1, CAC, BIV EX2 M. Bartoszewska
12 f Calina Calina*PL g 09 EX1 --- K. Sett
GRUPA 7
Sonia Ivankova
Berta Nemcova
 
9/7 m Thunder Duszek Lasu*PL ns 23 EX1, CAC, BIV, NOM EX1, CACIB, BIV K. Rogala
9 f Trish Duszek Lasu*PL fs 23 EX1, CAC EX1, CAC L. Szpineter
12 m
Gafar Duch Północy*PL ds 22
EX1 EX1 M. Nabiałek
GRUPA 8
Francoise Milcent
Sirpa Lindelof
 
7 f
CH S*Rockringen's Kaila Kee Kaila ako ns 03 24
EX1, CACIB, BIV EX1, CACIB M. Skotarczyk
9 f Emi Bason ns 09 22 Good EX1% M. Czekalska
11 f
Oda Pani z Sosnowego Boru*PL fs 09 22
EX2 EX2 A. Grabowska
11 f Unique Duszek Lasu*PL gs 09 23 EX1, NOM EX1, BIV, NOM L. Szpineter
12 f Roma Aniro fs 09 EX1 EX1 A. Bociańska
MIOTY
Sirpa Lindelof
 
 
16   "A" 2 --- A. Mach-Mockałło
16   "J" Atlas*PL 1, NOM, BIS --- A. Zaleska

 

Powrót na początek strony