Logo klubowe

Zgodnie z zapisami Regulaminu, na głównej stronie serwisu internetowego każdej hodowli zrzeszonej w Agnarze powinno znaleźć się logo klubu podlinkowane do strony klubowej.

W tym celu Klub Agnar udostępnia logo w postaci pliku graficznego gotowego do umieszczenia na stronie lub do wkomponowania w układ graficzny strony.

Pod adresem http://nfo.pl/logo/agnar-logo-biale-tlo.png znajduje się logo na białym tle. Jeżeli na stronie hodowli również znajdzie się w takim rejonie strony, gdzie występuje białe tło, logo to nie wymaga dalszych zabiegów poza ewentualną zmianą rozmiaru.

W wypadku, gdy logo powinno znajdować się na niejednolitym tle, lub będzie przekazywane grafikowi wykonującemu stronę dla hodowli, wygodniejsze będzie logo znajdujące się na przezroczystym tle. Logo takie znajduje się pod adresem http://nfo.pl/logo/agnar-logo-transparentne.png.

Aby pobrać plik z logo na własny komputer, należy kliknąć na jednym z powyższych obrazów logo prawym klawiszem myszy, aby pojawiło się menu kontekstowe, a następnie wybrać opcję Zapisz obrazek jako... i w okienku dialogowym wskazać folder, w którym ma zostać zapisany plik graficzny.

 

Powrót na początek strony