Wyniki 2006

Komisja konkursowa Top NFO PL 2006 chciałaby pogratulować wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu na Najlepsze Koty Norweskie Leśne w Polsce roku 2006 oraz serdecznie podziękować za wszystkie zgłoszenia.

Miło nam poinformować, iż w tym roku mieliśmy 34 zgłoszenia.

Jednocześnie chciałybyśmy poinformować, iż wręczenie pucharów i nagród odbędzie się podczas Mistrzostw Polski NFO, które odbędą się w czasie Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Kościanie organizowanej przez klub Felis Posnania w dniach 28-29 kwietnia 2007.

Z przyjemnością też informujemy, iż każdy zgłoszony kot klubu "Agnar" otrzyma okolicznościowy upominek od organizatora konkursu Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych "AGNAR".

Po raz pierwszy w Top NFO.PL 2006 zostanie przeprowadzona również Loteria, w której wezmą udział Hodowcy, jak i również Właściciele zgłoszonych kotów, a oprócz tego będą uczestniczyć w wystawie w Kościanie.

Dziękujemy sponsorom za pomoc w uhonorowaniu naszych Norwegów:

- Firmie PPHU EWENEMENT, zajmującej się dystrybucją karmy Bosch www.e-bosch.pl

 

 KOCURY
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
EC
Bond El-Retiro*PL, JW DSM
n 09
193
8
Barbara Szcześniewska
2
IC
DK*La Foret's Lescaux
n 22
180
8
Danuta Dulińska
3
IC
Atlas Kotonland*PL
e
120
8
Sylwia Niedziela
4
IC
Draco z Krainy Asgardu*PL
n 22
55
4
Beata Drela
5
IC
Cadogan Milanor*PL
n 22
52
6
Anita Miłaszewska
6
CH
Julio Aniro*PL
d 03
30
4
Patrycja Nowak
7
CH
Daiquiri z Krainy Asgardu*PL
n 22
25
3
Anna Kostecka
8
CH
Boxtel Kotyani*PL
d
20
4
Patrycja Nowak
 KOTKI
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
EC
Ofka Makaranta*PL, DSM
n 09 23
225
8
Anna Jakubiak & Rafał Lewandowski
2
EC
Xanti Gatta*PL
n 09 23
109
8
Mirosława Ferenc
3
IC
Ariell Maggot*PL
n 23
90
7
Mirosława Ferenc
4
IC
Ulla Chilemon*PL
f 23
86
3
Monika Chilewicz
5
EC
Lara Leśny Łowca*PL
n 09 23
80
6
Magdalena Kudra
6
IC
D*Elrilar's Viresse
n 22
49
8
Magdalena Patrykiejew
7
IC
S*Zimexis Tara de'Luna
f 09 24
34
4
Anita Miłaszewska
8
CH
Cher z Krainy Asgardu*PL
n 09
30
3
Magdalena Kudra
9
IC
Umbria Chilemon*PL
n 09
27
5
Monika Chilewicz
10
CH
Kiki Aniro*PL
f 23
18
4
Patrycja Nowak
 MŁODZIEŻ I KOCIĘTA
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Płeć
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
 
Epimeteusz Kot Freyi*PL JW
kocur
n 09 23
150
6
Barbara Szcześniewska
2
IC
Ariell Maggot*PL
kotka
n 23
120
6
Mirosława Ferenc
2
CH
Cher z Krainy Asgardu*PL
kotka
n 09
120
6
Magdalena Kudra
4
IC
Cadogan Milanor*PL
kocur
n 22
60
4
Anita Miłaszewska
5
 
Corsicana E'Xodja*PL
kotka
fs 09
45
4
Monika Boroń
6
IC
Atlas Kotonland*PL
kocur
e
40
4
Sylwia Niedziela
7
 
Ellsworth Mo Cushle*PL
kocur
d 09
20
2
Mirosław Skotarczyk
7
Ch
Julio Aniro*PL
kocur
d 03
20
2
Patrycja Nowak
 KASTRATY
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Płeć
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
EP
Donar Kot Freyi*PL
kocur
n 09 24
200
8
Barbara Fig
2
EP
Attis Kot Freyi*PL, DSM
kocur
n 09 23
175
8
Barbara Fig
3
EP/IC
Ancora Aniro*PL
kotka
d 09 23
160
8
Anna Bociańska
4
IP/EC
Anga-Nor z Sosnowego Boru*PL
kotka
f 09 23
144
8
Barbara Fig
5
EP
Jankes u'Lidy*Pl
kocur
ns 09 23
97
7
Magdalena Patrykiejew
6
P/IC
Fantagiro Zwycięzca Troli*PL
kotka
es 09 22
85
4
Sylwia Komarnicka-Mazur
7
IP
Bianca z Krainy Asgardu*PL
kotka
n 09 23
52
4
Alina Leciejewska

 WETERANI

Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Płeć
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
IP
Clementia AB-Cat*PL
kotka
n 09 23
200
8
Anna Jakubiak & Rafał Lewandowski

 

Back to the top of the page