Wyniki 2007

Komisja konkursowa Top NFO PL 2007 chciałaby pogratulować wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu na Najlepsze Koty Norweskie Leśne w Polsce roku 2007 oraz serdecznie podziękować za wszystkie zgłoszenia.

Miło nam poinformować, iż w tym roku mieliśmy 35 zgłoszeń.

Jednocześnie chciałybyśmy poinformować, iż wręczenie upominków odbędzie się podczas Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Poznaniu organizowanej przez klub Felis Posnania w dniach 23-24 luty 2007

Fundatorzy nagród TOP NFO PL 2007:
- Klub Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych "Agnar"
- sklep on-line dla zwierząt "Zoo-Dragon": www.zoo-dragon.pl
- Pani Alicja Szafran, która ufundowała nagrody-niespodzianki dla każdego właściciela zgłoszonego norwega.
- oraz Anna Bociańska - hodowla "Aniro*PL", Anita Miłaszewska - hodowla "Milanor*PL", Magdalena Kudra - hodowla "z Krainy Asgardu*PL"
Komisja konkursowa bardzo dziękuje sponsorom za pomoc w uhonorowaniu naszych Norwegów.

Anita Miłaszewska, Anna Bociańska, Magdalena Kudra

 KOCURY
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
GIC
Draco z Krainy Asgardu*PL
n 22
170
8
Beata Drela
2
EC
Amareoth Forest Eyes*Pl
n 09
166
8
Dorota Biskupska
3
GIC
Chili Demon Lasu*PL
d
120
8
Aneta Brudkiewicz-Paździora
4
IC
Angus Omahkatayo*PL
ns 09 22
102
8
Anna Lipecka
5
GIC
Cadogan Milanor*PL
n 22
93
8
Anita Miłaszewska
6
IC
Ellsworth Mo Cushle*PL
d 09
80
8
Mirosław Skotarczyk
7
IC
Boston Puszyste Koty*PL
w
69
8
Joanna Ziemińska-Walter
8
IC
Cody Meladino*PL
n 23
68
8
Anna Lipecka
9
GIC
Atlas Kotonland*PL
e
44
4
Sylwia Niedziela
 KOTKI
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
IC
Apostrofa Chaton Roux*Pl
n 03 22
169
8
Ewa i Rafał Brzeziccy
2
EC
Lara Leśny Łowca*PL
n 09 23
165
8
Magda Kudra & Jarek Kłosiński
3
GIC
Ulla Chilemon*PL
f 23
121
8
Monika Chilewicz
4
GIC 
PL*Gatta Gauri
f 09 24
115
8
Małgorzata Bartoszewska
5
GIC
Umbria Chilemon*PL
n 09
65
8
Monika Chilewicz
6
IC
Botti Kotonland*PL
f 22
56
8
Wojciech Antczak
7
IC 
Fanny El Retiro*PL
n 09
48
4
Anna Lipecka
 MŁODZIEŻ I KOCIĘTA
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Płeć
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
CH
Freya z Krainy Asgardu*PL, JW.
kotka
n 09 23
150
6
Anita Miłaszewska
1
 
WW07 PL*Gatta Innar, JW.
kocur
n 23
150
6
Ewa Kosycarz
3
IC
Cody Meladino*PL, JW.
kocur
n 23
130
6
Anna Lipecka
3
GIC 
PL*Gatta Gauri
kotka
f 09 24
130
6
Małgorzata Bartoszewska
5
 
Bellis Duma Wikinga*PL, JW.
kotka
a 09 22
125
5
Dagmara Muszyńska-Kamińska
6
 
Bastilla La Bichone*PL
kotka
n 22
100
6
Anna Zalewska
6
 
Zig Zag Gallinagaos*RS
kotka
f 02 21
100
6
Sylwia Niedziela
8
CH
Arisa Duma Lasu*Pl
kotka
fs 09
90
6
Beata Drela
9
 
Buffy Omahkatayo*PL
kotka
f 03
68
6
Anna Lipecka
10
 
Dakar Puszyste Koty*PL
kocur
d 23
65
5
Anna Iżycka-Herman
10
 
Fafnir Gaissa*PL
kocur
n 22
65
5
Wanda Borzęcka
12
IC
Angus Omahkatayo*PL
kocur
ns 09 22
60
4
Anna Lipecka
13
 
Carolina Puszyste Koty*PL
kotka
n 03 23
56
6
Joanna Ziemińska-Walter
14
IC
Botti Kotonland*Pl
kotka
f 22
50
4
Wojciech Antczak
15
 
Eowyn Cayenne Draiocht Coill's*NL
kotka
f 09
48
4
Aneta Brudkiewicz-Paździora
 KASTRATY
Miejsce
Tytuł
Imię, przydomek
Płeć
Kolor
Punkty
Ilość wystaw
Właściciel
1
IP EC
Oshina Bo Gatta*PL
kastratka
n 09 23
175
8
Anna Zalewska
2
GIP
Bianca z Krainy Asgardu*PL
kastratka
n 09 23
170
8
Alina Leciejewska
3
GIP
Carvin Kotyani*PL
kastart
n 09 23
133
8
Anna Iżycka-Herman
4
PR
Coolio Nimfa Leśna*PL
kastart
n 09 23
55
4
Hanna Potulska

 

Back to the top of the page