XXXVII i XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
Felis Posnania
Nazwa ośrodka: 
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala nr 1
Miasto: 
Poznań
Adres: 
ul.Głogowska 14
Dni wystawy: 
21 & 22 November 2009

 

FP - Poznań, 21 i 22 listopada 2009 r.
 
Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 1
Steven L. Jones
Henry Hornell
 
11 f Alma Negro Formellot*PL n EX2 EX1, NOM K. Górska
11 f Aqua Blue Formellot*PL a EX1, BIV, NOM EX2 K. Górska
12 m Ikar Karmelki*PL a EX1 --- A. Janicka
12 f Nancy Meandyou*PL a EX1 EX1, BIV, NOM W. Antczak
GRUPA 2
Anne-Gro Edstrom
Steven L. Jones
 
3 m GIC Baldur Arthur*PL a 09 EX1, CACS EX1, CACS K. Sett
5 f IC Akira Camelion*PL n 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB I. Stochaj
11 f Zalethco's Gazette n 09 ABS ABS Asmedegaard Skov Rikke
11 f Karola Karodok*PL n 09 EX1, NOM EX1 R. Grabara
12 m Cami Calina*PL a 09 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM K. Sett
GRUPA 3
Francoise Milcent
Laura Burani
 
3 f GIC Cala Arthur*PL a 23 EX1, CACS EX1, CACS K. Sett
5 m IC Hipcio Karodok*PL n 22 EX1, CAGCIB, BIV, NOM EX1, CAGCIB, BIV, NOM R. Grabara
5 f IC Hira Karodok*PL n 24 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB R. Grabara
9 f Larissa Makaranta*PL n 22 EX1, CAC EX1, CAC A. & R. Lewandowscy
GRUPA 4
Henry Hornell
Raymond A. Saetre
 
1 f EC Lara Leśny Łowca*PL DM, DSM n 09 23 EX1, HP, NOM EX1, HP M. Kudra
2 m EP Naturell's Dell Delui a 09 23 ABS ABS Smedegaard Bennetsen Louise
3 f GIC Camelia Duch Północy*PL n 09 22 ABS ABS I. Stochaj
5 f CH Aylen Camelion*PL n 09 23 EX1, CACIB EX1, CACIB, BIV A. Meljon
9 m Lantir z Krainy Asgardu*PL n 09 22 EX1, CAC, BIV, NOM EX1, CAC M. Walczak
9 f S*Langangens Piggelin n 09 22 EX1, CAC EX1, CAC M. Krajewska
11 m Kaa Karodok*PL n 09 24 EX1 --- S. Szymański
11 m Oriel Makaranta*PL n 09 24 EX2 EX1 W. & A. Olebińscy
12 m Capitan Calina*PL n 09 24 EX1, NOM EX1, NOM K. Sett
12 m Minorlynx Issey Miyake n 09 23 ABS ABS S. & J. Buro
17 f EC Lara Leśny Łowca*PL DM, DSM n 09 23 1, NOM 1, NOM M. Kudra
GRUPA 5
Laura Burani
Dieter Filler
 
7 f CH Donatella Nimfa Leśna*PL g 22 EX1, CACIB --- A. Janicka
8 m PR Alosza Trole Soni*PL d 23 EX1, CAPIB, NOM, BIS EX1, CAPIB, NOM M. Kowalczyk
9 f Cyrkonia Szary Kot*PL d -- EX1, CAC D. & R. Pęcherczyk
9 f Carmen Szary Kot*PL f --- EX2 D. & R. Pęcherczyk
9/7 f Malta Meandyou*PL d 22 EX1, CAC EX1, CACIB, BIV W. Antczak
11 m Elrilar's Mo Folchert d 22 EX1 EX1, NOM I. Stochaj
12 f Kachiko Leśny Chochlik*PL f --- EX2 K. Durczak
12 m Minorlynx Hockey f 23 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM S. & J. Buro
GRUPA 6
Raymond A. Saetre
Francoise Milcent
 
1 f EC Zalethco's Donna Maria g 09 23 ABS ABS Asmedegaard Skov Rikke
3 f GIC PL* Gatta Gauri f 09 23 EX1, CACS EX1, CACS M. Bartoszewska
5 f IC Zacs Goodness f 09 23 EX1, CAGCIB, BIV, NOM EX1, CAGCIB S. & J. Buro
8 f PR Hjordis z Krainy Asgardu*PL f 09 23 EX1, CAPIB EX1, CAPIB, NOM M. Walczak
9 f Chili Sil Gewron*PL e 09 22 EX1, CAC --- M. Walczak
10/8 m Rocher z Alinatu*PL d 09 23 EX1, CAP EX1, CAPIB AL. Szłapka
11 m Tobago z Alinatu*PL e 09 22 EX1 EX1 A. Leciejewska
11 f Bia Igmu Kiyo'Kag*PL f 09 23 EX1, BIV, NOM, BIS EX1, BIV, NOM M. Bartoszewska
12 f Ketsui Leśny Chochlik*PL d 09 --- EX2 A. Radniecka
12 f Deja vu Sirkad*PL f 03 24 EX1 EX1, NOM B. Goślińska
12 f Calina Calina*PL g 09   EX3 K. Sett
GRUPA 8
Francoise Milcent
W. Albert Kurkowski
 
9 f Fantastic Chaton Roux*PL ns 09 22 ABS ABS I. Gawarkiewicz
9 f Emi BAson*PL ns 09 22 VG1 EX1% M. Czekalska
12 f Calina Calina*PL gs 09 EX1   K. Sett
GRUPA 9
Raymond A. Saetre
Anne-Gro Edstrom
 
5 m IC Gillians Hvirkelig Hviid w EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM S. & J. Buro
MIOTY
Francoise Milcent
Raymond A. Saetre
 
16   "B" Bastaria*PL 2 --- A. Nowicka
16   "D" Sirkad*PL 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS B. Goślińska
16   "C" Calina*PL 3 2 K. Sett

 

Back to the top of the page