Warszawa, 2004.02

Miasto: 
Warszawa
Dni wystawy: 
14 & 15 February 2004

 

WARSZAWA, 14.02.2004
GRUPA 1
8 Austri Viking*UA a EX1 CAPIB, NOM Tatiana Misijuk
10 Dyzio Psotnik*PL n EX1, CAP Eliza Seeman
11 Cerutti El Retiro*PL n EX1, BIV Tomasz Andruszko
11 Amelia Kamik*PL n EX1 Elżbieta Kaczak-Gościniak
12 De Burgh Retiro*PL n EX1 Aleksandra Stanowska
GRUPA 2
1 EC DK*La Foret's Rama n 09 HP, NOM Aleksandra Stanowska
3 Armani El Retiro*PL n 09 EX1, CACE Barbara Szcześniewska
11 Bond El Retiro*PL n 09 EX1, BIV Barbara Szcześniewska
11 Barcelona El Retiro*PL n 09 EX1 A.B.Kubień
12 Diego Ramos El Retiro*PL n 09 EX1 Bożena Cichocka
GRUPA 3
9 Arua z Wygody*PL n 23 EX1, CAC Jan Boniuk
10 Hacker U'Lidy*PL n 23 EX1, CAP Magdalena Patrykiejew
11 Chicago el Retiro*PL n 23 EX1, NOM Grzegorz Zahubień
GRUPA 4
2 Attis Kot Freyi*PL n 0923 HP Barbara Fig
3 Afjord's Cyrano n 0923 EX1, CACE, BIV, NOM, BIS, BOBI Roman Grabara
3 Celt z Sosnowego Boru*PL n 0923 EX2 Marek Krakowiak
7 Olivia Ann Gatta*PL n 0923 EX2 Ewa Kosycarz
7 Tuna Makaranta*PL n 0923 EX1, Ohne CACIB Danuta Kortus
9 Imperio Artemisa*E n 0922 EX1, CAC M.Kudra, J.Kłosiński
9 Timur Makaranta*PL n 0923 EX2 Monika Wyrwas-Wiśniewska
9 Arwena Atlas*PL n 0923 EX3 Bartosz Zaleski
9 Clarisa Drattini*PL a 0923 EX Beata Hahn
9 FIN*Blue-Viking Elegia a 0923 EX2 Tatiana Misijuk
9 Issi-Jim Duszek Lasu*PL n 0921 EX Marzena Kobzan
9 Kiri Katana Zwycięzca Troli*PL n 0923 EX4 A.i A. Kisiel
9 Nikita Leśny Łowca*PL a 0923 EX1, CAC Żaneta Kapitan
10 Gabi Agpamis*PL a 0923 ABS Agnieszka Bisiak
11 Iris Ab-Cat*PL n 0922 EX1 Agnieszka Kęska
12 Xanthi Gatta*Pl n 0923 EX1, BIV Mirosława Ferenc
GRUPA 5
3 DK*La Foret's Ylette f 23 EX1, CACE, NOM Aleksandra Stanowska
GRUPA 6
3 Dino Aniro*PL d 0923 EX1, CACE Danuta Kortus
3 Gunilla Grip Zwycięzca Troli g 0923 EX1, CACE Leszka Szpineter
7 Paola Karodok*PL f 0923 EX1, CACIB,BIV, NOM, BOS Danuta Kortus
9 Festa Orlofa de Kaaba*PL f 0923 EX2 Dorota Biskupska
9 Fizia Pończoszanka Agpamis*PL f 0923 EX3 Renata Cybulska-Proń
9 Oksana Karodok*PL f 0923 EX1, CAC Sebastian Mendlewski
11 Sabina Chilemon*PL f 09 EX1 Danuta Dolińska
12 FIN*Blue-Viking Obelix d 0923 EX1, BIV Tatiana Misijuk
12 Giovanna Aniro*PL f 09 EX1 Karolina Stokowska
GRUPA 7
9 Joshua U'Lidy*PL ns 23 EX1, CAC Grażyna Poniewierska
9 Inga U'Lidy*PL fs 22 EX1, CAC Żaneta Kapitan
9 Kitana U'Lidy*PL fs 22 EX2 Katarzyna Marecka
GRUPA 8
9 Milva Agpamis*PL fs 0923 EX1, CAC Agnieszka Łodzińska
10 Jankes U'Lidy*PL ns 0923 EX1, CAP Magdalena Patrykiejew
WARSZAWA, 15.02.2004
GRUPA 1
8 Austri Viking*UAL a EX1 CAPIB Tatiana Misijuk
6 Dyzio Psotnik*PL n EX2 Eliza Seeman
11 Cerutti El Retiro*PL n EX1 Tomasz Andruszko
GRUPA 2
1 EC DK*La Foret's Rama n 09 HP, BIV, NOM Aleksandra Stanowska
3 Armani El Retiro*PL n 09 EX1, CACE Barbara Szcześniewska
11 Bond El Retiro*PL n 09 EX1, NOM BIS Barbara Szcześniewska
11 Barcelona El Retiro*PL n 09 EX1 A.B.Kubień
12 De Funes El Retiro*PL n 09 EX1, NOM Małgorzata Kuzawińska
GRUPA 3
8 Hacker U'Lidy*PL n 23 EX1, CAPIB Magdalena Patrykiejew
9 Arua z Wygody*PL n 23 EX1, CAC Jan Boniuk
11 Chicago el Retiro*PL n 23 EX1, NOM Grzegorz Zahubień
GRUPA 4
3 Afjord's Cyrano n 0923 EX1, CACE, BIV, NOM, BIS, BOBI Roman Grabara
3 Celt z Sosnowego Boru*PL n 0923 EX2 Marek Krakowiak
7 Olivia Ann Gatta*PL n 0923 EX2 Ewa Kosycarz
7 Tuna Makaranta*PL n 0923 EX1, CACIB, NOM, BOS Danuta Kortus
8 PR, EC Golden Delicious Felis Jubatus, DM n 0923 EX1, CAPIB, NOM, BIS Anna Czerwińska
9 Imperio Artemisa*E n 0922 EX1, CAC M.Kudra, J.Kłosiński
9 Arwena Atlas*PL n 0923 EX4 Bartosz Zaleski
9 Clarisa Drattini*PL a 0923 EX Beata Hahn
9 FIN*Blue-Viking Elegia a 0923 EX2 Tatiana Misijuk
9 Issi-Jim Duszek Lasu*PL n 0921 EX Marzena Kobzan
9 Kiri Katana Zwycięzca Troli*PL n 0923 EX3 A.i A. Kisiel
9 Nikita Leśny Łowca*PL a 0923 EX1, CAC Żaneta Kapitan
10 Gabi Agpamis*PL a 0923 EX1, CAP Agnieszka Bisiak
11 Iris Ab-Cat*PL n 0922 EX1 Agnieszka Kęska
12 Xanthi Gatta*Pl n 0923 EX1, BIV Mirosława Ferenc
16 PR, EC Golden Delicious Felis Jubatus, DM n 0923 I, NOM, BIS Anna Czerwińska
GRUPA 5
3 DK*La Foret's Ylette f 23 EX1, CACE Aleksandra Stanowska
GRUPA 6
3 Dino Aniro*PL d 0923 EX1, CACE Danuta Kortus
3 Gunilla Grip Zwycięzca Troli g 0923 EX1, CACE Leszka Szpineter
7 Paola Karodok*PL f 0923 EX1, CACIB, BIV Danuta Kortus
9 Festa Orlofa de Kaaba*PL f 0923 EX1, CAC Dorota Biskupska
9 Fizia Pończoszanka Agpamis*PL f 0923 EX3 Renata Cybulska-Proń
9 Oksana Karodok*PL f 0923 EX2 Sebastian Mendlewski
11 Sabina Chilemon*PL f 09 EX1 Danuta Dolińska
12 FIN*Blue-Viking Obelix d 0923 EX1, BIV Tatiana Misijuk
GRUPA 7
9 Inga U'Lidy*PL fs 22 EX1, CAC Żaneta Kapitan
9 Kitana U'Lidy*PL fs 22 EX2 Katarzyna Marecka
GRUPA 8
9 Milva Agpamis*PL fs 0923 EX1, CAC Agnieszka Łodzińska
10 Jankes U'Lidy*PL ns 0923 EX1, CAP, NOM Magdalena Patrykiejew

 

Back to the top of the page