Bydgoszcz, 2004.08

Miasto: 
Bydgoszcz
Dni wystawy: 
14 & 15 August 2004

 

Bydgoszcz, 14.08
 
GRUPA 1
7 m Amelia Kamik*PL n EX1, CACIB E. Kaczak-Kościańczuk
GRUPA 2
1 m Armani El Retiro*PL n09 HP. BIV, NOM B. Szcześniewska
5 m Bond El Retiro*PL n 09 EX1, CAGCIB B. Szcześniewska
9 m De Funes El Retiro*PL n 09 EX1, CAC M. Kuzawińska
12 f Julia Ab-Cat*PL n 09 EX1, NOM A. Czerwińska
GRUPA 3
7 m Randal Makaranta*PL n 23 EX1, CACIB, BIV R. Lasota
8 m Haker U'Lidy*PL n 23 EX1, CAPIB, NOM M.Patrykiejew
9 f Heca Duszek Lasu*PL n23 EX1, CAC A.Miłaszewska
12 m A*Old Possum's Zulus n23 EX1, BIV T. Wróblewska
12 f Alia z Krainy Asgardu*PL n 23 EX1 K. Stokowska
12 f Junona AB-Cat*PL n 23 EX2 A.Czerwińska
GRUPA 4
2 m Attis Kot Freyi*PL n 09 23 HP, NOM, BIS B. Fig
5 m Kajko Agpamis*PL n 09 23 EX1, CAGCIB A. Miłaszewska
5 f Lara Leśny Łowca*PL n 09 23 EX2 M. Kudra i J. Kłosiński
5 f Fortuna AB-Cat*PL n 09 23 EX1, CAGCIB, NOM A. Łodzińska
8 m Golden Delicious Felis Jubatus*DK n 09 23 EX1, CAPIB A. Czerwińska
9 m Orion Leśny Łowca*PL n 09 23 EX1, CAC, BIV, NOM, BIS A. Stepaniuk
9 f Asteria Atlas*PL n 09 23 EX1, CAC M. i P. Czochra
9 f Elanor z Sosnowego Boru*PL a 09 23 EX3 B. Karczewska
9 f Lilu LeŚny Łowca*PL n 09 22 EX2 A. Wołyniak
11 f Salomea a 09 23 EX2 K. Wycichowski
11 f Aurin Władca Lasu*PL n 09 22 EX3 E. i S. Harbuz
11 f Prima Leśny Łowca*PL n 09 23 EX1, BIV, NOM D. Dulińska
16 m Golden Delicious Felis Jubatus n 09 23 I, NOM A. Czerwińska
GRUPA 5
5 m Ferrero Aniro*PL d 23 EX!, CAGCIB, BIV A. Bociańska
9 m S*Zygot's Frisco d 22 EX1, CAC A. Jakubiak
12 m Snofjell's Emil e 22 EX1 A. i R. Kubień
GRUPA 6
2 f Ancora Aniro*PL d 09 23 HP, NOM, BOS A. Bociańska
3 m Narcyz Karodok*PL d 09 22 EX1, CACE, BIV K. Pietz
7 f Abigej Fnta*PL f 09 EX1, CACIB A. Łopata
9 m Ibsen von Freja-Asgard*D d 09 22 EX1, CAC D. Biskupska
9 m Legolas Agpamis*PL e 09 23 EX2 (?) A.Rakoczy
9 m Nexus Polaris Zwycięzca Troli*PL d 09 22 EX2 (?) K. Wycichowski
9 f Bifrida Dajatera*PL f 09 EX1, CAC D. Kanafa-Chmielewska
9 f Emilia Kocia Wysepka*PL g 09 EX 3 A. Bancarzewski
9 f Giowanna Aniro*PL f 09 EX2 K. Stokowska
11 m Adonis Radima*OL d 09 23 EX1 P. Nowicka
11 f Bona Dea Radima*PL e 09 23 EX1 K. Wycichowski
GRUPA 7
7 f Arissa Dajatera*PL fs EX1 CACIB D. Biernat
9 f Agnes Kamik*PL fs EX1, CAC A.Stepaniuk
GRUPA 8
8 m Jankes U'Lidy*PL ns 09 23 EX1, CAPIB M. Patrykiejew
9 f Frida Aniro*PL fs 09 EX1, CAC, NOM A. Iżycka-Hermann
12 f Lori U'Lidy*PL fs 09 22 EX1, NOM M. Kubiak
BYDGOSZCZ, 15.08
GRUPA 1
7 m Amelia Kamik*PL n EX1, CACIB E. Kaczak-Kościańczuk
GRUPA 2
1 m Armani El Retiro*PL n09 HP B. Szcześniewska
5 m Bond El Retiro*PL n 09 EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BIS B. Szcześniewska
9 m De Funes El Retiro*PL n 09 EX1, CAC M. Kuzawińska
12 f Julia Ab-Cat*PL n 09 EX1, NOM A. Czerwińska
GRUPA 3
7 m Randal Makaranta*PL n 23 EX1, CAGCIB, BIV R. Lasota
7 f Heca Duszek Lasu*PL n23 EX1, CACIB A.Miłaszewska
8 m Haker U'Lidy*PL n 23 EX1, CAPIB, NOM M.Patrykiejew
12 m A*Old Possum's Zulus n23 EX1 T. Wróblewska
12 f Alia z Krainy Asgardu*PL n 23 EX1, NOM, BIS K. Stokowska
GRUPA 4
2 m Attis Kot Freyi*PL n 09 23 HP, NOM B. Fig
5 m Kajko Agpamis*PL n 09 23 EX1, CAGCIB A. Miłaszewska
5 f Lara Leśny Łowca*PL n 09 23 EX2 M. Kudra i J. Kłosiński
5 f Ofka Makaranta*PL n 09 23 EX1, CAGCIB, BIV A. Jakubiak
7 f Asteria Atlas*PL n 09 23 EX1, CACIB M. i P. Czochra
9 m Orion Leśny Łowca*PL n 09 23 EX1, CAC A. Stepaniuk
  f Salomea a 09 23 ? K. Wycichowski
11 f Prima Leśny Łowca*PL n 09 23 EX1 D. Dulińska
16 m Golden Delicious Felis Jubatus n 09 23 I, NOM, BIS A. Czerwińska
GRUPA 5
5 m Ferrero Aniro*PL d 23 EX1, CAGCIB, BIV A. Bociańska
9 m S*Zygot's Frisco d 22 EX1, CAC A. Jakubiak
12 m Snofjell's Emil e 22 EX1 A. i R. Kubień
GRUPA 6
2 f Ancora Aniro*PL d 09 23 HP, NOM, BOS A. Bociańska
3 m Narcyz Karodok*PL d 09 22 EX1, CACE, BIV, NOM K. Pietz
7 f Abigej Fanta*PL f 09 EX1, CACIB A. Łopata
9 m Ibsen von Freja-Asgard*D d 09 22 EX1, CAC D. Biskupska
9 m Nexus Polaris Zwycięzca Troli*PL d 09 22 EX2 K. Wycichowski
9 f Bifrida Dajatera*PL f 09 EX2 D. Kanafa-Chmielewska
9 f Emilia Kocia Wysepka*PL g 09 EX 3 A. Bancarzewski
9 f Giowanna Aniro*PL f 09 EX1, CAC, NOM K. Stokowska
11 m Adonis Radima*OL d 09 23 EX1 P. Nowicka
11 f Bona Dea Radima*PL e 09 23 EX1 K. Wycichowski
GRUPA 7
7 f Arissa Dajatera*PL fs EX1 CACIB D. Biernat
9 f Agnes Kamik*PL fs EX1, CACIB A.Stepaniuk
12 f Luna U'Lidy*PL fs22 EX1, BIV, NOM I. Sosnowska-Kozieł
GRUPA 8
8 m Jankes U'Lidy*PL ns 09 23 EX1, CAPIB, NOM, BIS M. Patrykiejew
9 f Frida Aniro*PL fs 09 EX1, CAC A. Iżycka-Hermann
12 f Lori U'Lidy*PL fs 09 22 EX1, NOM M. Kubiak

 

Back to the top of the page