Łódź, 2003.05

Miasto: 
Łódź
Dni wystawy: 
10 & 11 May 2003

 

10.05
GRUPA 2
1 Rama La Foret's*DK n 09 HP, BIV Aleksandra Stanowska
3 Arron Snowlover's*D n 09 EX1, CACE Anna Bociańska
9 Armani El Retiro*PL n 09 EX1, CAC Aleksandra Stanowska
GRUPA 4
6 Attis Kot Freyi*PL n 0923 EX1, CAPE, NOM, BIS Barbara Fig
7 Ofka Makaranta*PL n 0923 EX1, CACIB Anna Jakubiak
7 Irmelin Zwycięzca Troli*PL n 0923 EX2 Maciej Siuda
9 Kajko Agpamis*PL n 0923 EX2 Anita Małaszewska
9 Fazzy Duszek Lasu*PL n 0923 EX1, CAC Żaneta Kapitan
9 Olivia Ann Gatta*PL n 0923 EX1, CAC Ewa Kosycarz
11 Lara Leśny Łowca*PL n 0923 EX1 Magdalena Kudra
12 Marceli Sz.Leśny Łowca*PL n 0923 EX1, BIV, NOM Violetta i Marek Krakowiak
GRUPA 5
7 Ylette La Foret's*DK f23 EX1, CACIB, NOM, Aleksandra Stanowska
GRUPA 6
5 Gimli Zwycięzca Troli e 09 EX1, CAGCIB, BIV, NOM Agata Malaga
6 Ancora Aniro*PL d 0923 EX1, CAGPIB, NOM Anna Bociańska
9 Dino Aniro*PL d0923 EX1, CAC Danuta Kortus
9 Roxanne Chilemon*PL g0923 EX1, CAC Monika Chilewicz
11 Kori Amber Zwycięzca Troli*PL f 0922 EX2 Paweł Siuda
11 Lorien Agpamis*PL f0923 EX1, NOM Ewa Guczyńska
GRUPA 7
12 Dajatera*PL fs EX1 Dajana Biernat
MIOT
17 Miot "A"Dajatera*PL EX2 Dajana Biernat
17 Miot "F" EX1, NOM Piotr Krawczyk
11.05
GRUPA 2
1 Rama La Foret's*DK n 09 HP, BIV, NOM Aleksandra Stanowska
1 Arron Snowlover's*D n09 HP Anna Bociańska
9 Armani El Retiro*PL n 09 EX1, CAC Aleksandra Stanowska
GRUPA 4
6 Attis Kot Freyi*PL n 0923 EX1, CAPE, NOM Barbara Fig
5 Ofka Makaranta*PL n 0923 EX1, CAGCIB Anna Jakubiak
7 Irmelin Zwycięzca Troli*PL n 0923 EX1, CACIB Maciej Siuda
7 Celt z Sosnowego Boru*PL n 0923 EX1, CACIB, BIV Violetta i Marek Krakowiak
9 Kajko Agpamis*PL n 0923 EX1, CAC Anita Małaszewska
9 Olivia Ann Gatta*PL n 0923 EX1, CAC Ewa Kosycarz
12 Marceli Sz.Leśny Łowca*PL n 0923 EX1, BIV, NOM Violetta i Marek Krakowiak
GRUPA 5
7 Ylette La Foret's*DK f23 EX1, CACIB Aleksandra Stanowska
GRUPA 6
5 Gimli Zwycięzca Troli e 09 EX1, CAGCIB, BIV Agata Malaga
6 Ancora Aniro*PL d 0923 EX1, CAGPIB, NOM, BOS Anna Bociańska
9 Dino Aniro*PL d0923 EX1, CAC Danuta Kortus
9 Roxanne Chilemon*PL g0923 EX1, CAC Monika Chilewicz
11 Kori Amber Zwycięzca Troli*PL f 0922 EX1, NOM Paweł Siuda
MIOT
17 Miot "A"Dajatera*PL EX1, NOM Dajana Biernat
17 Miot "F" EX2 Piotr Krawczyk

 

Back to the top of the page