Warszawa, 2008.11

Miasto: 
Warszawa
Dni wystawy: 
29 & 30 November 2008

 

Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 2
5/3 f IC Ethel Mo Cushle*PL n 09 EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BIS, BOB 3 EX1, CACE, BIV, NOM, BIS, BOB 3 K. Kaliciński
9 m Bestia Bason*PL n 09 EX1, CAC EX1, CAC M. Czekalska
12 m Hattori Hanzo E'Xodja*PL n 09 EX1 EX1, NOM, BIS M. Boroń
12 f Afera Saga Północy*PL n 09 EX1 EX1 S. Twardowska
GRUPA 3
3 f GIC Ariell Maggot*PL n 23 EX1, CACE, BIV, NOM EX1, CACE M. Ferenc
7 m Fafnir Gaissa*PL n 22 EX1, CACIB   W. Borzęcka
9/7 f Blade Kotonland*PL n 24 EX1, CAC EX1, CACIB B. Miklaszewska
12 f PL*Atlas Holly Hunter a 22 EX1, NOM EX1, BIV M. Chmielewska
GRUPA 4
3 m GIC Celt z Sosnowego Boru*PL n 09 22 EX1, CACE EX1, CACE V. Krakowiak
6 m IP PL*Atlas Eric Clapton n 09 23 EX1, CAGPIB, NOM, BOS EX1, CAGPIB, NOM, BOS W. Borzęcka
11 m Drakula Chaton Roux*PL n 09 22 EX1, BIV EX1, BIV K. & J. Górscy
11 f Jeronima z Krainy Asgardu*PL n 03 22 EX1 EX1 O. & Ł. Kowalczyk
12 m PL*Atlas Henry Fonda n 03 23 EX3 EX3 A. Zaleska
12 m Otello Mroon*PL n 09 23 EX1 EX2 M. Krajewska
12 m Cliffhanger Maggot*PL a 09 23 EX2 EX1, BIV, NOM M. Ferenc
17 f GIC Fortuna AB-CAT*PL DM n 09 23 1, NOM 1, NOM, BIS A. Łodzińska
GRUPA 5
3 m GIC Alderon La Bichone*PL d 23 EX1, CACE, BIV EX1, CACE, NOM T. Andruszko
7 f Armada Groove Armada*PL f 22 EX1, CACIB EX1, CACIB K. Kaliciński
12 m Hachiman E'Xodja*PL d EX1   M. Fenert
GRUPA 6
3 m GIC Ellsworth Mo Cushle*PL d 09 EX1, CACE EX1, CACE, NOM M. Skotarczyk
6 f IP Athani z Sosnowego Boru*PL f 09 23 EX1, CAGPIB, NOM, BIS EX1, CAGPIB, NOM, BIS A. Grabowska
5 m IC S*Zimexis Phoebus Tristar e 09 22 EX1, CAGCIB, BIV   G. Laskowska-Malaga & M. Seidlova
9 f Eurina Forest Eyes*PL d 09 22 EX1, CAC   T. Grochowalski
11 f Dark Water Chaton Roux*PL JW f 09 23 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM O. & Ł. Kowalczyk
12 f Uba-Sol Zwycięzca Troli*PL f 09   EX1, NOM G. Laskowska-Malaga
12 f Uran-Si Zwycięzca Troli*PL d 03 23 EX2   G. Laskowska-Malaga
12 f Ankti Kiyo'Kag*PL d 09 22   EX2 M. Bartoszewska
12 f Ayita Kiyo'Kag*PL d 09 23 EX1, NOM   M. Bartoszewska
GRUPA 7
5 f IC Hanga Dajatera*PL fs 24 EX1, CAGCIB EX1 % B. Kocikowska
12 f Rani Duszek Lasu*PL fs 23 EX1, NOM EX1 I. & M. Kijanowscy
GRUPA 8
3 f GIC Buena Yaola*PL ds 09 22 EX1, CACE EX1, CACE, NOM T. Andruszko
5 m IC DK Buens Nidaros ds 09 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB T. Wróblewska
10 f Xantypa Agpamis*PL ns 03 ABS EX1, CAP W. Żuprański
12 m Dario Dot Maggot*PL ns 09 24 EX1 EX1, BIV, NOM M. Ferenc
12 f S*Rockringen's Kaila Kee Kaila ako ns 03 24 EX1, BIV EX1 M. Skotarczyk
MIOTY
16   "M" Gatta*PL 2 2 E. Kosycarz
16   "H" E'Xodja*PL 1, NOM 1, NOM, BIS M. Boroń

 

Back to the top of the page