EKKR

Miasto: 
Warszawa
Dni wystawy: 
24 & 25 January 2009

 

Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 1
5 m IC DK Salling's Goliat a EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM I. & M. Kijanowscy
11 m Fado Kotonland*PL n EX1 EX1 M. Kuzawińska
GRUPA 2
5 m IC Baldur Arthur*PL a 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB K. Sett
10 m EC Armani El Retiro*PL n 09 EX1, CAP, NOM, BIS EX1, CAP, NOM, BIS B. Szcześniewska
11 m Hattori Hanzo E'Xodja*PL n 09 EX1, BIV EX1, BIV, NOM, BIS, BIC M. Boroń
12 m Asinus White Kota*PL n 09 EX1 EX1 A. Brudkiewicz-Paździora
12 f Elyon Electra Demon Lasu*PL n 09 EX1 EX1, NOM A. Łopata
GRUPA 3
1 m EC Niemien Duszek Lasu*PL JW n 24 EX1, HP, NOM, BIS EX1, HP, BIV, NOM, BIS L. Szpineter
3 f GIC Ariell Maggot*PL n 23 EX1, CACS, NOM EX1, CACS, NOM M. Ferenc
5 f IC Salwatora a 23 EX1, CAGCIB EX2 H. Nabiałek
5 f IC Cala Arthur*PL a 23 EX EX1, CAGCIB K. Sett
10 m C.Dior Chaton Roux*PL a 23 ABS ABS O. & Łukasz Kowalczyk
GRUPA 4
1 m EC Epimeteusz Kot Freyi*PL n 09 23 EX1, HP, BIV, NOM EX1, HP, NOM B. Szcześniewska
3 m GIC Celt z Sosnowego Boru*PL n 09 22 EX1, CACS EX1, CACS V. Krakowiak
5 f IC PL*Gatta Echo n 09 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, BIV, NOM E. Kosycarz
6 m IP PL*Atlas Eric Clapton n 09 23 EX1, CAGPIB, NOM   W. Borzęcka
11 m (N)Tale's Ylve n 09 22   EX2 B. & M. Korsak
11 m Otello Mroon*PL n 09 23 EX1 EX1 M. Krajewska
11 f PL*Atlas Helen Hunt n 09 23 EX1 EX1, NOM A. Zaleska
12 f Nella Nyx z Sosnowego Boru*PL n 09 23 EX1, BIV EX1, NOM A. Grabowska
17 m GIC Celt z Sosnowego Boru*PL n 09 22 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS V. Krakowiak
GRUPA 5
3 m GIC Alderon La Bichone*PL d 23 EX1, CACS EX1, CACS T. Andruszko
9 f Amber Leśne Marzenie*PL d EX2 EX1, CAC K. Rogala
9/7 f PL*Atlas Gabriella JW f 24 EX1, CAC EX1, CACIB, BIV, NOM M. & M. Rybaccy
12 m Chasjel Sirkad*PL e 23 EX1, BIV, NOM EX1 B. Goślińska
GRUPA 6
3 f GIC Abigej Fanta*PL f 09 EX1, CACS EX1, CACS, NOM A. Łopata
6/4 f IP GIC Athani z Sosnowego Boru*PL f 09 23 EX1, CAGPIB, NOM, BIS EX1, CAPS, NOM, BIS A. Grabowska
9 f Dark Water Chaton Roux*PL f 09 23 ABS ABS O. & Ł. Kowlaczyk
9 f Opal Duszek Lasu*PL g 09 23 EX1, CAC, NOM EX1, CAC M. Nowak
11 m Virgilus Zwyciezca Troli*PLCZ d 03 23 EX1 EX1, BIV, NOM I. Sosnowska-Kozieł
11 f Uma-Mi Zwyciezca Troli*PLCZ d 03 24 EX2   G. Laskowska-Malaga
11 f Ayita Kiyo'Kag*PL d 09 23 EX3 EX2 M. Bartoszewska
11 f Malija Gatta*PL f 09 23 EX1, BIV EX1 E. Kosycarz
12 m S*Just Catnap's Benjamin d 09 22 ABS ABS L. Szpineter & B. Krukowska
12 f Asella White Kota*PL d 09 EX2 EX1, BIV A. Brudkiewicz-Paździora
12 f Nickan z Sosnowego Boru*PL f 09 22 EX1, BIV, NOM EX2 A. Grabowska
15 f Desire Kotonland*PL g 09     K. Żebrowski
GRUPA 7
3 m GIC S*Amimaniac's Get Shorty ds 22 EX1, CACS, BIV, NOM EX1, CACS, BIV, NOM L. Szpineter
9 f Suria's Cat's Camea ds 22 EX1, CAC EX1, CAC H. Nabiałek
11 f Rani Duszek Lasu*PL fs 23 EX1, NOM EX1 I. & M. Kijanowscy
GRUPA 8
3 f GIC Buena Yaola*PL ds 09 22 EX1, CACS, BIV   T. Andruszko
5 m IC Oscar U'Lidy*PL ns 03 EX2 EX2 A. & R. Lewandowscy
5 m IC Norje Silberbaer vom Schneetal ns 09 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM D. & D. Biskupskie
9/7 f Petunia U'Lidy*PL ns 09 EX1, CAC EX1, CACIB I. Sosnowska-Kozieł
11 f S*Rockringen's Kaila Kee Kaila ako ns 03 24 EX1, NOM EX1, NOM M. Skotarczyk
12 m Dario Dot Maggot*PL ns 09 24 EX1, NOM EX1, BIV, NOM M. Ferenc
MIOTY
16   "A" Agpamis*PL 1, NOM 1, NOM, BIS A. Łodzińska

 

Back to the top of the page