Agnar - informacje organizacyjne

Klub Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych AGNAR pod tą nazwą został zarejestrowany przy I Oddziale SHKRP w Warszawie w styczniu 2004 roku. Jednak jako Klub Miłośników Kotów Norweskich Leśnych działał od stycznia 2001 roku. Działalność Klubu ograniczała się do stworzenia, stałej aktualizacji i rozbudowywania strony internetowej, która znajdowała się na serwerze Koty Rasowe http://cat.fs.com.pl. Strona była znana przez świat hodowców kotów norweskich leśnych całej Europy i często przez nich odwiedzana. Dlatego z miesiąca na miesiąc, z roku na rok coraz więcej hodowców NFO w Polsce chciało być członkami naszego Klubu. Po zmianach w Zarządzie SHKRP w 2003 roku, otworzyły się przed hodowcami nowe możliwości działania. Postanowiliśmy sformalizować byt klubowy i rozszerzyć działalność. W styczniu 2004 roku powstało klubowe forum dyskusyjne, została wykupiona domena nfo.pl i tam przeniosła się strona klubowa, która z czasem uległa metamorfozie i przybrała dzisiejszą, nowoczesną formę. Po długiej dyskusji powstał Regulamin Klubu, który nakreślił podstawy działania. Do Klubu może zapisać się każdy hodowca, właściciel lub tylko miłośnik kotów norweskich leśnych. W tym celu należy wypełnić Deklarację umieszczoną na stronie i przesłać ją na adres podany w dziale przyłącz się. Opłaty Klubowe wynoszą:

20 zł - wpisowe;
35 zł - składka roczna dla właściciela kota norweskiego leśnego;
60 zł - składka roczna dla hodowcy kotów norweskich leśnych

Dane członków Klubu prezentowane są na stronie Hodowle. Członek Klubu-hodowca może umieszczać kocięta na sprzedaż na stronie Kocięta, pod warunkiem że na stronie internetowej jego hodowli (o ile taką stronę posiada), w widocznym miejscu znajdzie się logo Klubu.
Na stronie Klubowej prezentowane są utytułowane koty mieszkające u członków Klubu oraz w Alei Gwiazd, koty ze szczególnymi osiągnięciami wystawowymi. Jednak to do obowiązku właściciela kota należy poinformowanie o ukończonym tytule, czy zdobytym wyróżnieniu specjalnym oraz przysłanie zdjęcia.
Klub nawiązał współpracę z podobnymi organizacjami w innych krajach oraz z hodowcami kotów norweskich leśnych.

Kontakt z klubem

nfo@nfo.pl


Struktura organizacyjna:

ALTING - czyli trzy osoby odpowiedzialne za działalność klubu:

Agnieszka Łodzińska

Magdalena Kałmuczak

Magdalena Patrykiejew

 

Back to the top of the page