A w lutym na wystawach...

 Przybyłem, zamruczałem, zdobyłem... - tak sobie myśli niejeden agnarowy kot o lutowych wystawach. Bo są powody do radości!

Na wystawie w Bielsku-Białej, która odbyła się 15 i 15 lutego 2014 r., PR PL*Atlas Naomi zdobyła, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, zaszczytny tytuł BOS, natomiast Brawurka Ewadar's*PL w sobotę ukończyła tytuł championa, zaś w niedzielę została uhonorowana nominacją do BIS. W Bielsku Białej również Boni Kitajec*PL zdobyła trzeci cerytikat CAC i ukończyła tytuł championa.

Najwięcej emocji jednak dostarczyła wszystkim wystawa w Legionowie (22-23.02.2014 r.), gdzie w sobotę odbył się BIS Breed NFO. Tego dnia najlepszym kotem kategorii II została JW Ievan Polkka des Iles Lofoten*F (w niedzielę kotka została wyróżniona BIVem oraz nominacją do BIS), natomiast BIS zdobyly dwa koty urodzone w klubowych hodowlach: Raptor Una Voce*PL (w klasie kastratów) oraz PL*Atlas PIPER (w klasie otwartej).

Sobota była dobrym dniem rónież dla GIC Ramzesa II Karodok*PL, ktory został doceniony BIVem oraz nominacją do BISa. Tak samo pięknie zaprezentował się CH Ertix Duszek Lasu*PL JW (FIFe) SGC (TICA), który również wygrał BIV oraz został nominowany do Best in Show.  PL*Atlas Pascal w sobotę otrzymał trzeci certyfikat CAP, zostając tym samym Premiorem, oraz dwukrotnie został nominowany do panelu BIS, PL*Atlas Renee zdobyła BIV oraz nominację do BIS, natomiast Uma Kotonland*PL w sobotę ukończyła tytuł championa, zaś w niedzielę została nominowana do panelu BIS.

Są powody do radosnego mruczenia, prawda?

 

 

 

 

Back to the top of the page