XXXIV i XXXV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
SMK Jedynka
Nazwa ośrodka: 
Akademia Wychowania Fizycznego, Hala lekkoatletyczna im. J. Kusocińskiego
Miasto: 
Warszawa
Adres: 
ul. Marymoncka 34
Dni wystawy: 
14 & 15 September 2013

 

SMK Jedynka - Warszawa, 14 i 15 wrzeœnia 2013 r.
GRUPA 2
Laura Burani Ferrari, IT
Henry Hornell, PL
 
3 f GIC Celine Zielone Migdały*PL a 09 EX1, CACS EX1, CACS, NOM M. & D. Terpiłowscy
12 m Bonifacy Mroon*PL n 09 EX1, NOM - I. M. Krajewska
12 f Valetta Puszyste Koty*PL n 09 - EX1 J. Ziemińska-Walter
GRUPA 3
Henry Hornell, PL
Tetiana Boiko, UA
 
7 f PL*Atlas Idalia n 22 EX1, CACIB ABS M. Chmielewska
11 f Brawurka Ewadar's*PL n 23 EX1 EX1 D. Sobora
12 m Lapu Kiyo'Kag*PL n 22 EX1, BIV, NOM EX1 M. Bartoszewska & M. Mróz
GRUPA 4
Tetiana Boiko, UA
Cristian Federico Sandon, IT
 
9 f Yoko vom Wotanswald a 09 22 EX2 EX2 A. Glatzeder & K. Łazutka
9 f Bella Leśœne Futrzaki*PL n 09 23 EX1, CAC EX1, CAC N. Widak
10 m PL*Atlas Orpheus n 09 22 EX1, CAP, NOM EX1, CAP K. Maksymiuk
10 m PL*Atlas Naomi n 09 22 EX1, CAP, NOM - D. Nuszczyk
11 m PL*Atlas Pascal n 09 22 EX1, BIV, NOM, BIS EX1, BIV A. Zaleska
11 m Bruno Mikomal*PL n 09 22 EX2 - M. Kozak & A. Ciechomska-Smerczyńska
12 m Imperator Dumny Kot*PL n 03 22 EX2 EX1, BIV I. Gawarkiewicz
12 m Bonetti Forest Guardian*PL n 03 23 EX4 EX2 K. Różalski
12 m Astro Dajatera*PL n 09 22 EX3 EX3 T. Wróblewska & D. Biernat
12 m Anatol Mroon*PL n 02 21 62 EX1, NOM - I. M. Krajewska
GRUPA 5
Sebastian Pruchniak, PL
Laura Burani Ferrari, IT
 
5/3 f IC PL*Atlas Malta g 24 EX1, CAGCIB, BIV, NOM EX1, CACS D. Sobora
9 f Igmu Kiyo'Kag*PL d 24 EX1, CAC EX1, CAC, NOM M. Bartoszewska & M. Mróz
10 f Panama Puszyste Koty*PL f 22 EX1, CAP, NOM - A. Supernak
12 f Balbina Mroon*PL f EX1 - I. M. Krajewska
GRUPA 6
Cristian Federico Sandon, IT
Tetiana Boiko, UA
 
1 f SC Bia Igmu Kiyo'’Kag*PL, JW, DVM, DSM f 09 23 PH, BIV PH, BIV, NOM M. Bartoszewska & M. Mróz
4 m GIP Chester Zielone Migdały*PL e 09 EX1, CAPS, NOM EX1, CAPS M. & D. Terpiłowscy
5 f IC PL*Forest Eyes Ester f 03 23 EX1, CAGCIB EX1% K. Różalski
7 f CH Bajka Dumny Kot*PL, JW f 09 22 EX1, CACIB EX2 A. Gawarkiewicz
9 m S*Zimexis River Styx d 03 22 EX1, CAC EX1, CAC H. & D. Allard & K. Łazutka
9/7 f Xiggi Dajatera*PL g 09 22 EX1, CAC EX1, CACIB T. Wróblewska & D. Biernat
12 m Vigo Puszyste Koty*PL d 09 23 EX1 - J. Ziemińska-Walter
12 f Sol Pani z Sosnowego Boru*PL f 03 22 EX1, BIV EX1, NOM A. Grabowska
12 f Adela Mroon*PL f 01 21 62 EX2 - I. M. Krajewska
17 f GIC Abigej Fanta*PL f 09 1, NOM - A. Łopata
GRUPA 7
Ireneusz Pruchniak, PL
Sebastian Pruchniak, PL
 
6 m IP Gizos Kiyo'’Kag*PL ds 22 EX1, CAGPIB, NOM EX1, CAGPIB, NOM M. Bartoszewska & M. Mróz
9 f (D) Galadriel von der bunten Waldwiese ns 22 EX1, CAC - C. Koch & M. Kozak
10 f Luna Znad Fiordów*PL as EX1, CAP, NOM - A. Markiewicz
12 f Celesta Leśœne Futrzaki*PL gs EX1 CHANGE COLOUR N. Widak
GRUPA 8
Ireneusz Pruchniak, PL
 
 
11 m Kame Kiyo'’Kag*PL ns 09 EX1, NOM - M. Nowaczyk
GRUPA 9
Ireneusz Pruchniak, PL
Cristian Federico Sandon, IT
 
17 m PR GIC Boston Puszyste Koty*PL w 61 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS J. Ziemińska-Walter
MIOTY
Laura Burani Ferrari, IT
Sebastian Pruchniak, PL
 
16   "C" Leśœne Futrzaki*PL 2 2 M. & D. Terpiłowscy
16   "L" Kiyo'Kag*PL 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS M. Bartoszewska & M. Mróz

 

Back to the top of the page