XIX i XX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
EKKR
Nazwa ośrodka: 
Hala widowiskowo-sportowa "Arena Legionowo"
Miasto: 
Legionowo
Adres: 
ul. Chrobrego 50 b
Dni wystawy: 
28 & 29 January 2012

 

EKKR - Warszawa, 28 i 29 stycznia 2012 r.
 
GRUPA 1
Yan Roca-Folch, FR
Rolf Voehringer, CH
 
3 m GIC DK Salling's Goliat a EX1% EX1, CACS I. & M. Kijanowscy
GRUPA 2
Henry Hornell, SE
Anne-Gro Edstrom, NO
 
3 m GIC Ervik des Iles Lofoten n 03 EX1, CACS EX1, CACS, BIV, NOM K. Sett
6 m IP Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1, CAGPIB, BIV, NOM EX1, CAGPIB K. Laskowska
9/7 f Una Voce Adsum*PL n 09 EX1, CAC EX1, CACIB I. Miłkowska
9 f Emi Bella Candi*PL a 09 EX2 EX1, CAC I. Styczyrz
10 m Emir Bella Candi*PL a 09 EX2 EX1, CAP P. Wicepolski
10/8 m Vemund Ice Moon*PL a 09 EX1, CAP EX1, CAPIB, BIV, NOM, BIS I. Miłkowska
11 f Atena Asgaard Gods, SK n 09 EX1, BIV EX1 K. Różalski
GRUPA 3
Yan Roca-Folch, FR
Henry Hornell, SE
 
1 m SC Hipcio Karodok*PL DVM DSM n 22 HP, NOM HP, NOM R. Grabara
12 f Summer av Harjedalen n 22 EX1, NOM - L. Szpineter
GRUPA 4
Henry Hornell, SE
Yan Roca-Folch, FR
 
7 m CH Go Kart Gucci av Jostedalsbreen n 09 22 EX1, CACIB, BIV - T. Wróblewska & D. Biernat
9 m Martini Leśny Chochlik*PL n 09 23 EX1, CAC EX1, CAC, BIV K. Durczak & A. Radniecka
11 m Mat Uroczysko*PL n 09 23 EX1, NOM EX1, NOM M. Ambroziak-Dogru
12 f Omnia Leśny Chochlik*PL n 09 24 EX1, NOM EX1 K. Durczak & M. Kałmuczak
GRUPA 5
Daria Łukasik, PL
Anne Paloluoma-Sundholm, FI
 
4 f GIP Kachiko Leśny Chochlik*PL f EX1, CAPS EX1, CAPS, NOM M. Kałmuczak
6 f IP Vega Ice Moon*PL f EX1, CAGPIB EX1, CAGPIB K. Laskowska
9 f CH Malta Atlas*PL g 24 EX1, CACIB EX1, CACIB, BIV D. Sobora
9 f Afrodyta Leśne Futrzaki*PL f EX3 EX3 M. & D. Terpiłowscy
9 f Etu Igmu Kiyo'Kag*PL f 22 EX2 EX1, CAC M. Bartoszewska
9 f S*Fridalas Chili f 22 EX1, CAC EX2 K. Rogala
12 m Giizis Kiyo'Kag*PL d 22 EX1, BIV, NOM EX1 M. Bartoszewska
11 f Yalissa Gatta*PL f 24 EX1 EX1 I. & M. Kijanowscy
12 f Milka Dajatera*PL g 23 ABS - T. Wróblewska & D. Biernat
GRUPA 6
Anne Paloluoma-Sundholm, FI
Yan Roca-Folch, FR
 
5 m IC Dante Kamik*PL d 09 23 EX1, CAGCIB, BIV EX1, CAGCIB K. Durczak
7 f CH Anulka Leśne Futrzaki*PL f 09 EX1, CACIB EX1, CACIB M. & D. Terpiłowscy
7 f CH Runii Ruu z Sosnowego Boru*PL g 09 EX2 EX2 K. Różalski
8 m PR Nacho Fiords Guardian*PL e 03 22 EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM K. Różalski
12 f Summer av Harjedalen f 09 22 - EX1, BIV, NOM L. Szpineter
GRUPA 7
Daria Łukasik, PL
Henry Hornell, SE
 
3 m GIC Thunder Duszek Lasu*PL ns 23 EX1, CACS, BIV EX1, CACS K. Rogala
11 m Agir Królowej Maud*PL es EX2 EX2 D. & R. Wrońscy
11 m Gizos Kiyo'Kag*PL es 22 EX1 EX1, BIV M. Bartoszewska
GRUPA 8
Anne Paloluoma-Sundholm, FI
Olga Komissarova, EE
 
3 f GIC Unique Duszek Lasu*PL gs 09 23 EX1, CACS, NOM EX1, CACS L. Szpineter
12 m Baldur Królowej Maud*PL ns 09 23 EX1, NOM EX1 D. & R. Wrońscy
GRUPA 9
Olga Komissarova, EE
Yan Roca-Folch, FR
 
9 m Palermo Puszyste Koty*PL w EX1, CAC EX1, CAC J. Ziemińska-Walter & D. Załuska
MIOTY
Rolf Voehringer, CH
Henry Hornell, SE
 
16   "B" Anoja*PL 1, NOM 2 A. Mach-Mockałło
16   "K" Zielone Migdały*PL 2 1, NOM I. & M. Kijanowscy

 

Back to the top of the page