IX i X Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
CCB
Nazwa ośrodka: 
Kryta bieżnia hali sportowej CWZS Zawisza
Miasto: 
Bydgoszcz
Adres: 
ul. Gdańska 163
Dni wystawy: 
17 & 18 September 2011

 

CCB - Bydgoszcz, 17 i 18 września 2011 r.
 
GRUPA 1
Olga Komissarova, EE
Loredana Fanelli, IT
 
9 f Blanka Czarodziej Lasu*PL a EX1, CAC - M. Salzman
12 m Sauron z Krainy Asgardu*PL n EX1 EX1, NOM M. Kudra
GRUPA 2
Ireneusz Pruchniak, PL
Olga Komissarova, EE
 
9 f Diora Calina*PL n 09 ABS ABS M. Chmielowicz
GRUPA 3
Loredana Fanelli, IT
Yan Roca Folch, FR
 
11 m Ramzes II Karodok*PL n 24 EX1, NOM, BIS EX1, NOM, BIS R. Grabara & M. Szatkowska
12 m Thor Karodok*PL n 24 ABS ABS R. Grabara
GRUPA 4
Marek Chadaj, PL
Ireneusz Pruchniak, PL
 
3 f GIC Freya z Krainy Asgardu*PL JW n 09 23 EX1, CACS, BIV, NOM EX1, CACS A. Miłaszewska
7 f CH Gabi Dobry Duch*PL n 03 22 EX1, CACIB EX1, CACIB B. Karczewska
8 f PR Anabelle New Moon*PL n 03 24 EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM M. & M. Dziemidowicz
9/7 m Omar z Krainy Asgardu*PL JW n 09 22 EX1, CAC EX1, CACIB M. Kudra
9 m Go Kart Gucci av Jostedalsbreen - EX1, CAC, BIV, NOM, BIS, BIC, BOB 2 T. Wróblewska
10/8 m Loken Leśny Chochlik*PL n 09 23 EX1, CAP, NOM EX1, CAPIB, NOM, BIS I. Śliwińska
11 m Martini Leśny Chochlik*PL n 09 23 EX1, NOM ABS K. Durczak & A. Radniecka
12 m Soto Karodok*PL n 09 23 EX1 EX1 R. Grabara
12 f Nirvana Leśny Chochlik*PL n 09 22 EX1, BIV, NOM, BIS EX1, NOM, BIS M. Kałmuczak & K. Durczak
15 f Laufey Milanor*PL a 09 22     A. Miłaszewska
GRUPA 5
Marek Chadaj, PL
Yan Roca Folch, FR
 
9 f Eile Notabene*PL g EX1, CAC EX1, CAC A. Latowska
11 f S*Fridalas Chili f 22 EX1, BIV EX1, BIV K. Rogala
11 f Amelia f 23 EX2 EX2 A. Depka-Prądzyńska
GRUPA 6
Yan Roca Folch, FR
Marek Chadaj, PL
 
9 f Flicka d'Hibernia JW f 03 22 EX1, CAC, BIV EX1, CAC, BIV, NOM I. Stochaj
10/8 f GIC Brigitte Słodki Urwis*PL f 09 22 EX1, CAP EX1, CAPIB, NOM K. Rogala
12 m Samir z Krainy Asgardu*PL d 09 22 EX2 EX1, NOM M. Kudra
12 m S*Seerath's Cobol d 09 24 EX1, NOM EX2 A. & R. Lewandowscy
12 f Nikita Kamerat*PL g 09 22 EX1 - M. Salzman
GRUPA 7
 
Yan Roca Folch, FR
 
10 m Nelson Dajatera*PL ds 24 - EX1, CAP T. Wróblewska
GRUPA 8
Ireneusz Pruchniak, PL
Loredana Fanelli, IT
 
9 f Iness Kamik*PL fs 02 21 EX2 EX2 M. Kamik
9 f S*Fridalas Zilke ds 03 22 EX1, CAC, NOM EX1, CAC M. Pamfil
MIOTY
 
Marek Chadaj, PL
 
16   "K" Karmelki*PL - 1, NOM A. Janicka

 

Back to the top of the page