XLIII i XLIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
Felis Posnania
Nazwa ośrodka: 
Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 4
Miasto: 
Kościan
Adres: 
ul. 27 Stycznia
Dni wystawy: 
16 & 17 April 2011

 

FP - Kościan 16 i 17 kwietnia 2011 r.
 
GRUPA 1
Lili Anciau, BE
Fabrice Calmes, FR
 
12 f Blanka Czarodziej Lasu*PL a EX1 EX1, NOM A. Szmyt
GRUPA 2
Ireneusz Pruchniak, PL
Lili Anciau, BE
 
3 f GIC Alaya Camelion*PL a 09 EX1, CACS, BIV EX1, CACS, BIV I. Stochaj
11 m Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1 EX1 K. Laskowska
11 m Chester Bastaria*PL a 09 EX2 - A. Nowicka
12 f Tamara Aniro*PL n 03 EX1, NOM EX1 A. Bociańska
GRUPA 3
Louis Coste, FR
Ireneusz Pruchniak, PL
 
1 m SC Hipcio Karodok*PL DVM n 22 HP, BIV, NOM, BOS HP, NOM, BOS R. Grabara
5 f IC Hira Karodok*PL n 24 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM R. Grabara
8 m PR Lars Lucas Karodok*PL n 22 EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM A. M. Ciemielewska
9 f Batumi Bastaria*PL a 23 EX1, CAC - A. Nowicka
12 m Ramzes II Karodok*PL n 24 EX1, NOM, BIS EX1, BIV, NOM, BIS, BOB Kittens R. Grabara
GRUPA 4
Lili Anciau, BE
Fabrice Calmes, FR
 
9/7 m S*Nenya's Ka D'argo n 09 24 EX1, CAC, BIV, NOM EX1, CACIB, NOM R. Grabara
9 f Frania Karodok*PL n 09 22 EX1, CAC - R. Grabara
11 m (N)Fodnaheia's Galypso n 03 22 EX1 EX1, BIV, NOM A. Zaleska, M. & M. Rybaccy
11 m Go Kart Gucci av Jostedalsbreen*D n 09 22 EX2 EX2 T. Wróblewska
12 m Yoda Forest Gate*PL n 09 23 EX1, NOM - M. Orzechowska
GRUPA 5
Louis Coste, FR
Lili Anciau, BE
 
3 m GIC Mo Folchert Elrilar's d 22 EX1, CACS EX1, CACS, NOM I. Stochaj
3 f GIC PL*Atlas Gabriella JW f 24 EX1, CACS, NOM EX1, CACS, NOM M. & M. Rybaccy
7 f CH Amelia Trole Soni*PL f 23 - ABS M. Kowalski
GRUPA 6
Fabrice Calmes, FR
Louis Coste, FR
 
5 f IC Deja vu Sirkad*PL f 03 24 EX1, CAGCIB, NOM, BIS, BOB 1 EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BIS, BOB 1 B. Goślińska
9 f Roksana Dajatera*PL f 09 24 EX1, CAC EX1, CAC D. Wasilewski
11 m Simba Aniro*PL f 09 24 EX1 EX1 A. Bociańska
11 m Cynamon Bastaria*PL e 09 EX2 - A. Nowicka
12 f Flicka D'Hibernia f 03 22 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM C. Heymans
12 f PL*Atlas Madera f 09 22 EX3 EX3 A. Zaleska, M. & M. Rybaccy
12 f Bajka Dumny Kot*PL f 09 22 EX2 EX2 I. Gawarkiewicz
GRUPA 7
Olga Sizova, RU
Fabrice Calmes, FR
 
10 m Nelson Dajatera*PL ds 24 EX1, CAP, NOM EX1, CAP, NOM T. Wróblewska
12 m Virgo Dajatera*PL ns 22 EX1 EX1 T. Wróblewska
GRUPA 8
 
 
 
15 m De La Soul Groove Armada*PL ns 09 23     M. Skotarczyk
15 f Doo-Bop Groove Armada*PL fs 03 22     M. Skotarczyk

 

Back to the top of the page