XV i XVI Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
EKKR
Nazwa ośrodka: 
Hala sportowo-widowiskowa "ARENA Legionowo"
Miasto: 
Legionowo
Adres: 
ul. Chrobrego 50 b
Dni wystawy: 
29 & 30 January 2011

 

EKKR - Legionowo 29 i 30 stycznia 2011 r.
 
Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 1
Marie Westerlund, SE
Loredana Fanelli, IT
 
3 m GIC DK Salling's Goliat a EX1, CACS EX1, CACS I. & M. Kijanowscy
10 m Eragon Zielone Migdały*PL n EX1, CAP EX1, CAP, NOM I. & M. Kijanowscy
12 f Hula Zielone Migdały*PL a EX1 EX1, NOM I. & M. Kijanowscy
GRUPA 2
Loredana Fanelli, IT
Rolf Voehringer, CH
 
5 m IC Ervik des Iles Lofoten n 03 EX1, CAGCIB, NOM EX1, CAGCIB K. Sett
10 m EC Bond El Retiro*PL, JW, DSM n 09 EX1, CAP, NOM ABS B. Szcześniewska
12 m Vendel Ice Moon*PL a 09 EX1 EX1 K. Laskowska
GRUPA 3
Rolf Voehringer, CH
W. Albert Kurkowski, PL
 
1 m EC Draco z Krainy Asgardu*PL n 22 HP HP B. Drela
1 m SC Hipcio Karodok*PL n 22 HP HP, BIV, NOM, BIS R. Grabara
11 f Kendra Effendi*PL n 22 ABS EX1 M. & M. Rybaccy
GRUPA 4
Myriam Klein Gasbarri, IT
Dieter Filler, CH
 
2 m SP Irek Makaranta*PL n 09 22 HP, NOM, BIS HP, NOM, BIS A. & R. Lewandowscy
5 m IC Cyrrus Leśne Marzenie*PL n 09 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB K. Rogala
5 f IC Cyrilla Leśne Marzenie*PL n 09 22 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB G. Szymanowska
7 m CH S*Garpriket's Tigger n 09 22 EX1, CACIB EX1, CACIB J. Ziemińska-Walter
11 m Fraggle Rock d'Hibernia n 02 21 ABS ABS K. Sett & A. Lewandowska
12 m (N) Fodnaheia's Galypso n 03 22 EX1, BIV, NOM EX1, BIV, NOM A. Zaleska
17 m GIC Celt z Sosnowego Boru*PL n 09 22 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS V. Krakowiak
GRUPA 5
Dieter Filler, CH
Sirpa Lindelof, SE
 
5 f IC Chilli Arka Żuławska*PL d 23 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM A. Zatorska
7 f Elizabeth Norbat*PL f 23 EX1, CACIB, NOM EX1, CACIB A. Andrzejczuk
GRUPA 6
Sirpa Lindelof, SE
Myriam Klein Gasbarri, IT
 
3 f GIC Bia Igmu Kiyo'Kag*PL, JW f 09 23 EX1, CACS, BIV, NOM EX1, CACS M. Bartoszewska
7/5 f CH Uma-Mi Zwycięzca Troli*PL d 03 23 EX1, CACIB EX1, CAGCIB T. Szutran
7 f CH Deja vu Sirkad*PL f 03 24 EX2 EX1, CACIB, BIV, NOM B. Goślińska
9 m Pepe Pillow z Sosnowego Boru*PL d 09 EX2 EX1, CAC A. Grabowska
9/7 m Paytah Makaranta*PL d 09 24 EX1, CAC, NOM EX1, CACIB M. Bartoszewska
9 f Nori Makaranta*PL g 09 22 EX1, CAC EX1, CAC A. & R. Lewandowscy
10 m Bolvark Afera*PL 09 23 EX1, CAP, NOM EX1, CAP A. Zatorska
11 m Simba Aniro*PL d 03 EX2 EX1, BIV A. Bociańska
11 m Chalcedon Re Blueskotka*PL d 03 23 EX1 EX2 T. Szutran
11 f Anulka Leśne Futrzaki*PL f 09 EX1, BIV, NOM VG M. & D. Terpiłowscy
11 f Anabel Leśne Futrzaki*PL f 09 22 EX2 EX1 M. & D. Terpiłowscy
11 f Unreal Leśny Łowca*PL f 09 22 EX4 ABS V. Krakowiak
11 f Tigra Makaranta*PL f 09 23 EX3 EX2 M. Pyrka-Majerkiewicz
12 f Niagara Puszyste Koty*PL f 09 EX1 EX1 M. Ambroziak-Dogru
GRUPA 7
Rolf Voehringer, CH
Loredana Fanelli, IT
 
5/3 m IC Thunder Duszek Lasu*PL ns 23 EX1, CAGCIB EX1, CACS K. Rogala
7 f CH Hera Kotonland*PL gs 23 EX1, CACIB - M. Szatkowska
9 f Luc Kotonland*PL as 23 EX1, CAC, BIV, NOM EX1, CAC, NOM A. Markiewicz
GRUPA 8
W. Albert Kurkowski, PL
Marie Westerlund, SE
 
8 f PR Angelina Jolie Agpamis*PL ns 09 EX1, CAPIB, NOM, BIS - M. Szatkowska
9 f Cookie Camelion*PL ns 02 21 EX1, CAC, BIV EX1, CAC B. Drela
9 f Diana Calina*PL ns 09 EX2 EX2 K. Sett
9 f Tiril Leśny Łowca*PL ns 09 23 ABS - E. Sitnicka
10 m Awer Werizabel*PL ns 03 - EX1, CAP I. Bednarska
11 m De La Soul Groove Armada*PL ns 09 23 EX1 EX1 M. Skotarczyk
11 f Doo-Bop Groove Armada*PL fs 03 22 EX1 EX1, BIV, NOM M. Skotarczyk
11 f Sterrenkatten's Annabelle ns 09 24 EX2 - M. Pamfil
GRUPA 9
Dieter Filler, CH
Sirpa Lindelof, SE
 
11 f Oksana Kotyani*PL w EX1 EX1 T. Woźniak
12 f CH*Snofjord Torunn Lilia w EX1 EX1, NOM M. Scheuner & M. Krajewska

 

Back to the top of the page