XXXIX i XL Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Klub: 
Felis Posnania
Nazwa ośrodka: 
Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 4
Miasto: 
Kościan
Adres: 
ul. 27 Stycznia
Dni wystawy: 
1 & 2 May 2010

 

FP - Kościan, 1 i 2 maja 2010 r.
 
Klasa
Płeć
Imię, EMS
Sobota
Niedziela
Właściciel
GRUPA 1
Berta Nemcova
 
 
10 m Ogmios Gatta*PL n EX1, CAP, NOM --- B. Michalak-Sawicka
GRUPA 3
Francoise Milcent
Berta Nemcova
 
3 m GIC Hipcio Karodok*PL n 22 EX1, CACS, BIV, NOM, BIS, BOB1 EX1, CACS, BIV, NOM, BIS, BOB2 R. Grabara
9 m Barbouille De Stang Ar Voud*F n 24 EX1, CAC EX1, CAC A. & R. Lewandowscy
12 f Ramona Dajatera*PL n 24 EX1 EX1, NOM T. Wróblewska
GRUPA 4
Satu Hamalainen
Francoise Milcent
 
4 m GIP Irek Makaranta*PL n 09 22 EX1, CAPS, NOM, BOS EX1, CAPS, NOM, BOS A. & R. Lewandowscy
5 m IC Cyrrus Leśne Marzenie*PL n 09 22 EX3 --- K. Rogala
5 m IC Lantir z Krainy Asgardu*PL n 09 22 EX2 EX2 M. Walczak
5 m IC Ashtet Gold Tail*PL n 09 23 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, NOM J. Wernerowicz
6 f IP EC Ofka Makaranta*PL, DSM n 03 24 EX1, CAGPIB, NOM, BIS EX, CAGPIB, NOM, BIS A. & R. Lewandowscy
7 m CH Niko Makaranta*PL n 09 22 EX1, CACIB, BIV, NOM EX1, CACIB A. & R. Lewandowscy
9 m Otello Mroon*PL n 09 23 EX1, CAC EX1, CAC M. Krajewska
11 m Endi De Khazad-Dum n 09 24 EX1 EX1, BIV D. Grabara
11 f PL*Atlas Janne n 09 24 EX1 EX1 M. Dziemidowicz
12 m cyber[shot] Groove Armada*PL n 09 22 EX1, BIV, NOM, BIS --- M. Dobrolubow-Stefaniak
GRUPA 5
Vesna Riznar-Resetic
Yan Roca-Folch
 
5 m IC Mo Folchert Elrilar's d 22 EX1, CAGCIB, NOM EX1, CAGCIB, NOM I. Stochaj
8 m PR Alosza Trole Soni*PL d 23 EX1, CAPIB, NOM EX1, CAPIB, NOM M. Kowalski
9/7 f Amela Trole Soni*PL f 23 EX1, CAC EX1, CACIB M. Kowalski
GRUPA 6
Yan Roca-Folch
Anne Paloluoma-Sundholm
 
5 f IC Bia Igmu Kiyo'Kag*PL f 09 23 EX1, CAGCIB EX1, CAGCIB, BIV M. Bartoszewska
6 f IP Hjordis z Krainy Asgardu*PL f 09 23 EX1, CAGPIB EX1, CAGPIB M. Walczak
9 m Tobago z Alinatu*PL e 09 22 EX1, CAC, NOM EX1, CAC A. Leciejewska
10 f Ketsui Leśny chochlik*PL d 09 EX1, CAP, NOM --- A. Radniecka
11 f Blue Mary-Kate Camelion*PL g 09 EX1, BIV, NOM EX2 I. Stochaj
11 f Deja vu Sirkad*PL f 03 24 --- EX1, NOM B. Goślińska
12 m Paytah Makaranta*PL d 09 24 EX1, NOM EX1 M. Bartoszewska
12 m Dakota Leśne Marzenie*PL f 09 23 EX1 --- B. Fig
15 f IC Milka Makaranta*PL f 09 23     A. & R. Lewandowscy
GRUPA 7
Yan Roca-Folch
 
 
5 m IC Thunder Duszek Lasu*PL ns 23 EX1, CAGCIB --- K. Rogala
GRUPA 8
Francoise Milcent
Satu Hamalainen
 
1 f EC Basti Aniro*PL ds 09 24 EX1, HP --- A. Bociańska
9 f Catherine Von Lacman*CZ ns 03 24 EX1, CAC EX1, CAC J. Chodurova
11 m Amon Amarth Evestrum*PL ns 09 22 EX1, BIV --- M. Dobrolubow-Stefaniak
MIOTY
Vesna Riznar-Resetic
Anne Paloluoma-Sundholm
 
16   "R" Dajatera*PL 1, NOM, BIS 1, NOM, BIS T. Wróblewska

 

Back to the top of the page